Etiketler Alfa romeo

Etiket: alfa romeo

Volvo XC60 ve Alfa Romeo Stelvio kozlarını paylaşıyor

Top Gear'ın yeni bölümünde Alpine A110'un yanı sıra Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC60 ve Range Rover Velar'ın yer aldığı SUV karşılaştırmasını izleyeceğiz.

Alfa Romeo Stelvio, Türkiye’de satışa sunuldu

Alfa Romeo tarihindeki ilk SUV modeli Stelvio, ülkemizde satışa sunuldu. İtalyan marka SUV modeline 430.000 TL'lik fiyat biçmiş.

Maserati ve Alfa Romeo üretim adetlerini azaltıyor

Çin'de yürürlüğe sokulan yeni bir yasayla Maserati ve Alfa Romeo'nun Çin'deki satış rakamları düştü. İki İtalyan Otomotiv üreticisi üretim adetlerinde azalmaya gitti.

Nürburgring’in en hızlı SUV’u Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio oldu

Alfa Romeo, Stelvio Quadrifoglio ile Nürburgring en hızlı SUV tur rekorunu ele geçirdi. Performanslı SUV'nin derecesi 7.51.7 olarak açıklandı.

Vettel ve Raikkonen Alfa Romeo Giulia QV’nin direksiyonuna geçti

Ferrari pilotları Vettel ve Raikkonen, Alfa Romeo Giulia QV'nin direksiyonuna oturdular. Dünya şampiyonu pilotlar oldukça güzel görüntüler ortaya koydu.

FCA, Alfa Romeo ve Maserati’nin satışlarına onay verebilir

Fiat-Chrysler Grubu kendisine ortak aramaya devam ediyor ve gelen son bilgilere göre şirket, Maserati ve Alfa Romeo markalarını elden çıkararak FCA’yı daha cazip hale...

9 büyük otomobil üreticisi Frankfurt Otomobil Fuarı’na katılmayacak

Markalar, geleneksel fuarlara olan ilgilerini gittikçe yitiriyor. Alınan bilgilere göre Frankfurt Otomobil Fuarı'na 9 büyük üretici katılmayacak.

Alfa Romeo Stelvio İstanbul Autoshow’da

Alfa Romeo’nun Giulia’dan sonra ikinci önemli model atağını temsil eden Stelvio, ülkemizde satışa sunulmadan önce İstanbul Auto Show 2017’de boy gösterecek. Alfa Romeo standının Giulia ile...

Alfa, Stelvio için Giulia wagon’u rafa kaldırdı

510 bg'lik bir SUV üreteceğinizi vaat ediyorsanız, bunu oldukça hızlı ve iyi yapmalısınız. Station wagon araçlar kimilerine göre çok kullanışlı ve güzelken kimilerine göre, ben...

Alfa Romeo Giulia’ya Euro NCAP’ten 5 Yıldız

2016 yılının son çeyreğinde ülkemizde de satışa sunulması planlanan Alfa Romeo Giulia, dünyanın en önde gelen otomobil güvenlik organizasyonlarından Euro NCAP’in gerçekleştirdiği çarpışma testlerinden...