Etiketler Aston martin

Etiket: aston martin

Aston Martin yavru bir hiper otomobil üretiyor

Aston Martin, Valkyrie modelinden teknolojilere sahip "Project 003" olarak adlandırılan ortadan motorlu otomobilini 2021 yılında tanıtmaya hazırlanıyor.

725 beygirlik Aston Martin DBS Superleggera tanıtıldı

Aston Martin, amiral gemisi modeli DBS Superleggera'nın üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni süper otomobil 725 beygir ve 900 Nm tork değerlerine sahip.

Aston Martin DBS Superleggera’nın görselleri tanıtımdan önce sızdırıldı

725 beygirlik Aston Martin DBS Superleggera'nın resmi tanıtımından önce ilk görüntüleri ve bazı detayları önce ortaya çıktı.

Aston Martin Vantage GT3 ve GT4 yarış otomobillerine göz atın!

Aston Martin Racing, Le Mans'ta yarışacak olan yeni Vantage GT3 ve GT4 yarış otomobillerini ortaya çıkardı.

Aston Martin’in yeni denizaltısı: Project Neptune

Aston Martin ve Triton Submarines, İngiliz markanın çizgilerini taşıyan Project Neptune'nin tasarımını tamamladı. Bu özel denizaltı sınırlı sayıda üretilecek.

Aston Martin Vanquish yerine ‘DBS Superleggera’ geliyor

Yeni Vantage ve DB11'i yakın zamanda tanıtan Aston Martin şimdi de amiral gemisi süper GT olarak nitelendirdikleri modellerinin hazırlıklarını yapıyor.

Yeni nesil Aston Martin Vantage 21 Kasım’da tanıtılıyor

Yeni nesil Aston Martin Vantage’ın uluslararası tanıtımı 21 Kasım’da gerçekleştirilecek. Marka, yeni modelini güzel ve yırtıcı olarak tanımlıyor.

Aston Martin, Formula 1’e göz kırptı

Aston Martin, FIA'nın 2021 yılından itibaren Formula 1'de kullanılacak sistemler için açıkladığı tasarının ardından F1'e ayak basabileceğini açıkladı.

Aston Martin Vantage’nin Cadılar Bayramı yorumu

Aston Martin, yeni Vantage’nin yeni bir teaser görüntüsünü yayınladı. Vantage GTE yarış otomobili paylaşılan ilk görselde olduğu gibi örtülerle gizlenmiş.

Aston Martin Vanquish’e özel bir seri ile veda ediyoruz

Aston Martin, özel bir versiyon ile Vanquish modeline veda ediyor. Vanquish S Ultimate olarak adlandırılan araç Dünya çapında sadece 150 adet üretilecek.