Etiketler Audi

Etiket: Audi

Yeni Audi RS6 kesinlikle muhteşem görünecek

Oldukça şık tasarıma sahip yeni A6 Avant, RS6 için ağzımızın suyunu akıtmaya yetti. Yeni performanslı modeli merakla bekliyoruz.

815 beygirlik elektrikli Audi e-Tron Gran Turismo gerçeğe dönüştü

Gran Turismo yarış oyununun 15. yılı şerefine Audi e-Tron Vision Gran Turismo gerçeğe dönüştürüldü.

Yeni Audi RS5 Sportback 450 beygirle geldi

Audi, merakla beklenen RS5 Sportback modelini New York Otomobil Fuarı'nda gün yüzüne çıkardı. Yeni model fuarda oldukça büyük ilgi ile karşılandı.

2018 Dünyada Yılın Otomobili Ödülü Volvo XC60’ın oldu

2018 yılının en iyi modelleri de belli oldu. Yeni Volvo XC60, Dünyada Yılın Otomobili Ödülü'ne layık görüldü.

Yeni Audi A6 resmi olarak tanıtıldı

Birçok tasarım ögesini markanın diğer modelleri A7 ve A8 ile paylaşan yeni A6, Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak.

Yeni Audi A6 Cenevre’den önce ortaya çıktı

Yeni Audi A6'nın görselleri Cenevre Otomobil Fuarı'nda yapılacak olan tanıtımı öncesinde internete düştü. Henüz gerçekliği doğrulanmadı ancak görsellerdeki araç sahip olduğu tasarım detayları ile...

Audi modelleri bundan böyle birbirine benzemeyecek

Audi modellerinin birbirine oldukça fazla benzemesi son zamanlarda oldukça eleştiriliyordu, ancak bu durum artık son bulacak gibi görünüyor.

50.000 adet Audi A6 ve A7 modeli geri çağrılıyor

ABD Ulusal Karayolu Trafiği Güvenliği İdaresi, 50.000 adet Audi A6 ve A7’nin yakıt sızdırma şüphesi ile geri çağırılacağını duyurdu.

Yeni nesil Audi A6’dan ilk teaser

Audi, yeni nesil A6 modelini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Tanıtımı daha ilginç kılmak isteyen marka yeni A6’nın lansmanı için bir film yarışması düzenleyecek.

Audi A8’e sportif görünüm paketi

Otomobil meraklıları Audi S8’i büyük bir heyecanla beklerken Alman marka öncelikle yeni amiral gemisi için sportif bir dış paket sunmaya karar verdi.