Etiketler Bmw

Etiket: bmw

BMW’nin kullandığı enerjinin %63’ü yenilenebilir kaynaklardan

BMW, karbon ayak izini minimuma indirmenin yollarını arıyor. Bunun içinse enerji ihtiyacının tamamını yenileneblir kaynaklardan sağlamaya çalışıyor.

Tesla sanıldığı kadar çevre dostu olmayabilir

MIT'nin yaptığı bir araştırmaya göre araçların yaşam döngüleri boyunca yaptıkları CO2 salınımı hesaplanınca elektrikli Tesla'nın sanıldığı kadar çevre dostu olmadığı anlaşılıyor.

BMW, 700 km menzile sahip elektrikli bir model planlıyor

BMW, 5. nesil batarya ve elektrikli güç ünitelerinin yeni nesil elektrikli araçlarına 700 km’ye kadar menzil sağlayabileceğini açıkladı.

BMW, M3 CS modelini sonunda tanıttı

BMW, M3'ün daha hırçın versiyonunu tanıttı. Dünya genelinde 1.200 adet üretilecek olan M3 CS'in performans rakamları göz dolduruyor.

Standart BMW M2’nin yerini Competition alacak

BMW, popüler M2 modelinin farklı versiyonları üzerinde bir süredir çalışıyor. Fakat son günlerde çıkan haberlere göre piyasaya sürülecek M2 CS modeli giriş seviyesi M...

BMW, 100,000’inci i3’ünü kutluyor

BMW, 100,000'inci i3 modelini elektrikli araçların üretimine adadığı Leipzig'deki fabrikasında üretti. Başkan Harald Krüger, kullanılmayan bataryaların gerektiği zaman tesise enerji sağladığı sistemi açıkladı.

BMW M3 CS bu ay içinde tanıtılacak

BMW, M3'ün en hızlı versiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere göre M3 CS, Kasım ayı içerisinde görücüye çıkacak.

Yeni BMW X4 Nürburgring’de kameralara yakalandı

BMW X4’ün yeni neslinin testlerine tüm hızıyla devam ediliyor. Yakında tanıtılması beklenen model Nürburgring'de görüntülendi.

BMW, otonom teknolojisinde Audi’den çok önde olduklarını açıkladı

BMW, otonom teknolojisinde Audi'nin çok önünde olduklarını belirtti. Firma, A8'in 3 otonom teknolojisinin azami hızını yetersiz olarak görüyor.

BMW X2 sonunda gün yüzüne çıktı

BMW, yeni SUV modeli X2'yi resmi olarak tanıttı. Uzun zamandır beklenen model tasarımıyla büyük beğeni topladı.