Etiketler Bmw

Etiket: bmw

Yeni BMW 8 Serisi sonunda gün yüzüne çıktı

2019 8 Serisi'nin tanıtımı sırasında aracın birincil hedefinin heyecan verici sürüş dinamikleri sunmak olduğu belirtildi.

2019 BMW X5 daha büyük ve daha iddialı

Yeni nesil BMW X5, büyük bir krom ızgara ve daha geniş hava girişleri ile daha sportif bir görünüm kazanmış.

BMW 8 Serisi Coupe, Le Mans 24 Saat Yarışı’nda tanıtılacak

BMW, 8 Serisi Coupe’yi 15 Haziran'da Le Mans 24 Saat'te tanıtacağını açıkladı. Yeni model ilk olarak 530 beygirlik versiyonla sunulacak.

BMW M5 Competition Package gün yüzüne çıktı

600 beygir güç ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle etkileyici performans rakamlarına sahip olan BMW M5, Competition Package ile çıtayı daha yukarı taşıyor.

BMW 620d Gran Turismo gün yüzüne çıktı

6 Serisi GT model ailesini genişletmek isteyen Alman marka, yeni giriş seviyesi dizel model 620d Gran Turismo’yu tanıttı.

BMW M5 Competition Package resmi tanıtımdan önce ortaya çıktı

BMW M5'in rakamlarını yeterli bulmayanlar için Alman marka, aracın çok daha etkileyici Competition Package versiyonunu ortaya koymaya hazırlanıyor.

BMW, M850i xDrive’nin ayrıntılarını ortaya koymaya başladı

BMW, 8 Serisi'nin üzerindeki kamuflajları hala kaldırmamış olsa da M850i xDrive'nin bazı teknik özelliklerini bizlerle paylaştı.

BMW M2 Competition, 410 beygirle geldi

Birbiri ardına gelen haberlerin ve sızdırılan fotoğrafların ardından BMW M2 Competition gün yüzüne çıktı. M2 Coupe'nin yerini alacak olan otomobil, tasarım anlamında birkaç küçük değişiklikle...

BMW M2 Competition’un ayrıntıları ortaya çıktı

Merakla beklenen BMW M2 Competition'un görselleri ve tenik detayları internet üzerinden sıdırıldı. Alınan bilgilere göre yeni versiyon M4 modelinde de kullanılan S55 kod adlı 3.0...

BMW i3 ve i8 modellerinin geleceği pek parlak değil

BMW, elektrikli otomobil sektörüne adım attığı i3 ve i8 modellerinin yeni nesilleri olmayabilir.