Etiketler Bmw

Etiket: bmw

BMW X7 Concept Detroit’e neden gelemedi?

BMW'nin merakla beklenen SUV modeli X7'ye ışık tutan konsept, Detroit'e sergilenmedi. Konsept modelin fuara ulaştırılırken hasar gördüğü belirtildi.

Yeni BMW M3 ve M4’ün 475 beygir güce sahip olacağı iddia...

Mercedes-AMG C63 S ve Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, 500 beygiri aşan güçleri ile dikkat çekerken BMW, rakipleriyle güç yarışına girmek istemiyor gibi görünüyor.

BMW M5’ten yeni tur rekoru

BMW, yeni M5'i Uluslararası Şangay Yarış Pisti'ne çıkardı. Performanslı model, pistin sedan modeller süre rekorunu yaklaşık 5 saniye geliştirdi.

BMW X7’de son aşamaya gelindi

BMW, amiral gemisi SUV modeli X7'nin üretiminde artık son aşamaya geldi. Yeni modelin son testleri de yapıldıktan sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Rolls-Royce’nin ilk SUV modelinin testleri devam ediyor

Giderek artan SUV akımına Rolls-Royce da katılıyor. İngiliz marka, yeni SUV modelinin testlerine tüm hızıyla devam ediyor.

BMW’nin kullandığı enerjinin %63’ü yenilenebilir kaynaklardan

BMW, karbon ayak izini minimuma indirmenin yollarını arıyor. Bunun içinse enerji ihtiyacının tamamını yenileneblir kaynaklardan sağlamaya çalışıyor.

Tesla sanıldığı kadar çevre dostu olmayabilir

MIT'nin yaptığı bir araştırmaya göre araçların yaşam döngüleri boyunca yaptıkları CO2 salınımı hesaplanınca elektrikli Tesla'nın sanıldığı kadar çevre dostu olmadığı anlaşılıyor.

BMW, 700 km menzile sahip elektrikli bir model planlıyor

BMW, 5. nesil batarya ve elektrikli güç ünitelerinin yeni nesil elektrikli araçlarına 700 km’ye kadar menzil sağlayabileceğini açıkladı.

BMW, M3 CS modelini sonunda tanıttı

BMW, M3'ün daha hırçın versiyonunu tanıttı. Dünya genelinde 1.200 adet üretilecek olan M3 CS'in performans rakamları göz dolduruyor.

Standart BMW M2’nin yerini Competition alacak

BMW, popüler M2 modelinin farklı versiyonları üzerinde bir süredir çalışıyor. Fakat son günlerde çıkan haberlere göre piyasaya sürülecek M2 CS modeli giriş seviyesi M...