Etiketler Bugatti

Etiket: Bugatti

Bugatti Chiron Sport, Cenevre’de tanıtıldı

Bugatti, Chiron Sport ile Cenevre'ye katıldı. Ağırlığı azaltılan ve daha sert sürüş karakterine kavuşan modelin fiyatı ise vergiler haric 2.65 milyon Euro.

Bugatti’nin 3D yazıcıyla hazırlanan titanyum fren kaliperleri

Bugatti, 3D yazıcı ile üretilen titanyum frenler üzerinde çalışıyor. Yeni frenler mevcut alüminyum türevlerine göre çok daha hafif.

Bugatti, bu yıl 70 adet Chiron satmış

2017 yılı, Bugatti için oldukça başarılı geçti, yıllık hedeflerine ulaşan marka 70 adet Chiron'u müşterileriyle buluşturmuş.

Koenigsegg Agera RS kendisiyle yarışıyor

Koenigsegg Agera RS geçtiğimiz haftasonu, hız rekorunu kırmasının yanında kendisine ait olan 0-400-0 km/s süre rekorunu da geliştirmiş.

Koenigsegg, Bugatti’nin kabusu oldu

Koenigsegg, Agera RS modelinin hız rekoruna ulaştığı görüntüleri paylaştı. Agera, 447 km/s ile daha önce Veyron Super Sport’a ait olan rekoru kırmış oldu.

Hennesey Venom F5, 480 km/s hızın üzerine çıkmış olabilir mi?

Bugatti, bir rekorunu daha kaybetmekle karşı kaşıya. Hennesey, Veyron'a ait maksimum hız rekorunu kırmış olabilir.

Koenigsegg, Bugatti Chiron’un rekorunu yerle bir etti

Koenigsegg, dün yaptığı paylaşımın ardından Bugatti Chiron'un rekorunu kırdığını doğruladı. Agera RS, rekoru yaklaşık 5.5 saniye geliştirmiş.

Koenigsegg, Bugatti Chiron’un rekorunu mu kırdı?

Koenigsegg, yaptığı bir paylaşım ile tartışma yarattı. Paylaşılan görsel Bugatti Chiron'un sahip olduğu 0-400-0 km/s süre rekorunu işaret ediyor.

Bugatti, Chiron’un rekor görüntüleri işte böyle çekilmiş

Bugatti, tartışmalara bir son verdi ve rekoru görüntülemek için bir başka Chiron'un kullanıldığını açıkladı. Zaten bir Chiron'a yetişmek için başka ne kullanılabilirdi ki!

Bugatti Chiron’un halefinin çalışmalarına 2018 yılında başlanıyor

Bugatti, Chiron’u henüz geçtiğimiz sene tanıtmasına rağmen aracın halefi hakkında konuşmaya başladı bile. Geçtiğimiz günlerde 0-400 km/s hızlanma ve 400-0 km/s durma toplam süre...