Etiketler Bugatti

Etiket: Bugatti

Bugatti Divo’nun ayrıntıları ortaya çıkıyor

Bugatti, yeni modeli Divo'yu şirket yöneticilerine yorumlatmış. Markanın yöneticileri araç hakkındaki bazı ayrıntıları da otomobil severlerle paylaşmış.

Bugatti Divo’nun korkutucu sesi ve stop lambalarına tanık olun

Bugatti, Divo'nun tanıtımından önce otomobil meraklılarını biraz daha heyecanlandırmak adına Facebook üzerinden bir teaser video yayınladı.

Bugatti’den 5 milyon euro’luk yeni hiper otomobil: Divo

Özel olarak geliştirilen ve sınırlı sayıda üretilecek olan yeni model, Chiron'un şasini ve 1500 beygirlik güç ünitesini kullanmaya devam ediyor.

Bugatti Chiron Sport, Cenevre’de tanıtıldı

Bugatti, Chiron Sport ile Cenevre'ye katıldı. Ağırlığı azaltılan ve daha sert sürüş karakterine kavuşan modelin fiyatı ise vergiler haric 2.65 milyon Euro.

Bugatti’nin 3D yazıcıyla hazırlanan titanyum fren kaliperleri

Bugatti, 3D yazıcı ile üretilen titanyum frenler üzerinde çalışıyor. Yeni frenler mevcut alüminyum türevlerine göre çok daha hafif.

Bugatti, bu yıl 70 adet Chiron satmış

2017 yılı, Bugatti için oldukça başarılı geçti, yıllık hedeflerine ulaşan marka 70 adet Chiron'u müşterileriyle buluşturmuş.

Koenigsegg Agera RS kendisiyle yarışıyor

Koenigsegg Agera RS geçtiğimiz haftasonu, hız rekorunu kırmasının yanında kendisine ait olan 0-400-0 km/s süre rekorunu da geliştirmiş.

Koenigsegg, Bugatti’nin kabusu oldu

Koenigsegg, Agera RS modelinin hız rekoruna ulaştığı görüntüleri paylaştı. Agera, 447 km/s ile daha önce Veyron Super Sport’a ait olan rekoru kırmış oldu.

Hennesey Venom F5, 480 km/s hızın üzerine çıkmış olabilir mi?

Bugatti, bir rekorunu daha kaybetmekle karşı kaşıya. Hennesey, Veyron'a ait maksimum hız rekorunu kırmış olabilir.

Koenigsegg, Bugatti Chiron’un rekorunu yerle bir etti

Koenigsegg, dün yaptığı paylaşımın ardından Bugatti Chiron'un rekorunu kırdığını doğruladı. Agera RS, rekoru yaklaşık 5.5 saniye geliştirmiş.