Etiketler Chevrolet

Etiket: Chevrolet

Yenilenen Chevrolet Camaro gün yüzüne çıktı

Yenilenen Chevrolet Camaro gün yüzüne çıktı. Modelin performans odaklı versiyonlarının yanı sıra Turbo 1LE versiyonunun ayrıntıları da paylaşıldı.

Chevrolet Corvette ZR1 üstünü açtı

Chevrolet, Corvette ZR1 Convertible ile bir kez daha dikkatleri üzerine topladı. Üstü açılabilen model coupe kardeşiyle aynı performans değerlerini sunuyor.

Yeni Chevrolet Corvette ZR1 tanıtıldı

Merakla beklenen en güçlü ve en hızlı Corvette modeli tanıtıldı. Corvette ZR1 765 beygirlik motoru ile 330 km/s hızın üzerine rahatça çıkabiliyor.

Chevrolet Corvette ZR1’den yeni teaser

Chevrolet, yeni Corvette ZR1 modelinin teaser videosunu yayınladı, yapılan paylaşımda aracın 12 Kasım’da tanıtılacağı da açıklandı.

Detroit’de ortadan motorlu Chevrolet Corvette görebilir miyiz?

2019 model Corvette’in ortadan motorlu versiyon olacağına dair kesin bir bilgi yok. Fakat son günlerde ortaya çıkan fotoğraflar bu bilgiyi doğrular nitelikte.

Chevrolet’in ortadan motorlu yeni Corvette C8 modeli görüntülendi

Chevrolet'in uzun zamandır beklenen ortadan motorlu Corvette C8 modeli görüntülendi. Yeni modelin 2018 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

General Motors otonom teknolojisinde hızlı ilerliyor

General Motors, otonom teknolojilerinin çok hızlı geliştiğini öne sürüyor. Buna sebep olaraksa testlerini kalabalık sokaklarda gerçekleştirmelerini öne sürüyorlar.

Alkollü bisikletli, otonom Chevrolet Bolt’a çarpınca alıcıları devre dışı bıraktı

Otonom sürüş teknolojisine sahip araçlar hala bazı tüketiciler için çok yeni bir gelişme olarak sayılabilir. Son günlerde gerçekleşen kazalar da bu tip araçlara olan güveni sarsacağa benziyor.

Corvette’nin 65.yılına özel bir model: Carbon 65 Edition

Corvette 65.yıl dönümüne özel bir araç tasarlıyor. Üstelik sınırlı sayıda! Chevrolet Corvette, 2018 yılında “doğuşunun” 65.yılını kutlayacak. İlk Corvette, 1953 yılında Michigan bölgesinde bulunan Flint...

Camaro ZL1’in en yüksek hız değeri ortaya çıktı

Arkasına rüzgarı aldığında 202,3mph(325,5 kmh) yapabiliyor. Resmi değer ise 198mph(318kmh). Birkaç ay önce 650 bg gücünde ki Camaro ZL1 bizleri şaşırtmıştı. Ancak bizleri şaşırtmasının sebebi...