Etiketler Chiron

Etiket: Chiron

Bugatti Chiron Sport, Cenevre’de tanıtıldı

Bugatti, Chiron Sport ile Cenevre'ye katıldı. Ağırlığı azaltılan ve daha sert sürüş karakterine kavuşan modelin fiyatı ise vergiler haric 2.65 milyon Euro.

Bugatti’nin 3D yazıcıyla hazırlanan titanyum fren kaliperleri

Bugatti, 3D yazıcı ile üretilen titanyum frenler üzerinde çalışıyor. Yeni frenler mevcut alüminyum türevlerine göre çok daha hafif.

Bugatti, bu yıl 70 adet Chiron satmış

2017 yılı, Bugatti için oldukça başarılı geçti, yıllık hedeflerine ulaşan marka 70 adet Chiron'u müşterileriyle buluşturmuş.

Koenigsegg Agera RS kendisiyle yarışıyor

Koenigsegg Agera RS geçtiğimiz haftasonu, hız rekorunu kırmasının yanında kendisine ait olan 0-400-0 km/s süre rekorunu da geliştirmiş.

Koenigsegg, Bugatti Chiron’un rekorunu yerle bir etti

Koenigsegg, dün yaptığı paylaşımın ardından Bugatti Chiron'un rekorunu kırdığını doğruladı. Agera RS, rekoru yaklaşık 5.5 saniye geliştirmiş.

Koenigsegg, Bugatti Chiron’un rekorunu mu kırdı?

Koenigsegg, yaptığı bir paylaşım ile tartışma yarattı. Paylaşılan görsel Bugatti Chiron'un sahip olduğu 0-400-0 km/s süre rekorunu işaret ediyor.

Bugatti, Chiron’un rekor görüntüleri işte böyle çekilmiş

Bugatti, tartışmalara bir son verdi ve rekoru görüntülemek için bir başka Chiron'un kullanıldığını açıkladı. Zaten bir Chiron'a yetişmek için başka ne kullanılabilirdi ki!

Bugatti Chiron’un halefinin çalışmalarına 2018 yılında başlanıyor

Bugatti, Chiron’u henüz geçtiğimiz sene tanıtmasına rağmen aracın halefi hakkında konuşmaya başladı bile. Geçtiğimiz günlerde 0-400 km/s hızlanma ve 400-0 km/s durma toplam süre...

Juan Pablo Montoya, Bugatti Chiron’un direksiyonuna geçti

Montoya, Bugatti Chiron ile 41.96 saniyede 0'dan 400 km/s hıza çıkıp tekrar durarak bu alanda bir rekora imza attı.