Etiketler Chrysler

Etiket: chrysler

Fiat-Chrysler eski CEO’su Sergio Marchionne hayatını kaybetti

Geçirdiği omuz ameliyatının ardından gerçekleşen komplikasyonlar nedeniyle eski Fiat Chrysler Automobiles (FCA) CEO'su Sergio Marchionne hayatını kaybetti.

Artık sağdan direksiyonlu Dodge ve Chrysler modelleri üretilmeyecek

Fiat Chrysler, artık sağdan direksiyonlu Dodge ve Chrysler modellerini üretmeyeceğini açıkladı. Bu durum içlerinde Güney Afrika ve Avusturalya'nın bulunduğu bir takım ülkeleri etkileyecek.

Fiat Chrysler, yarım milyon aracı geri çağırıyor

Fiat Chrysler, aktif koltuk kafalıklarında arıza olan yaklaşık yarım milyon aracı geri çağırıyor.

Dodge Durango ve Jeep Grand Cherokee geri çağırılıyor

Fiat Chrysler, Dodge Durango ve Jeep Grand Cherokee modellerini muhtemel fren bozuklukları sebebiyle geri çağrıyor.

Hyundai’nin Fiat-Chrysler Grubu’nu satın alacağı iddia edildi

İddialara göre Hyundai, Fiat Chrysler Grubu’nu bünyesine katmayı planlıyor. Bu iddialar gerçekleşirse Hyundai, dünyanın en büyük otomobil üreticisi olacak.

Dodge Charger ve Challenger yeni platforma geçiş yapacak

Gelen haberlere göre FCA Grubu, yeni nesil Dodge Charger ve Challenger modellerini Maserati Ghibli’de kullanılan platform üzerine inşa etmek istiyor.

FCA’nın Caddy ve Amarok modelleri için Volkswagen ile görüştüğü belirtildi

FCA'nın Caddy ve Amarok modelleri için Volkswagen ile görüştüğü iddia edildi. Eğer antlaşma sağlanırsa bu araçların yeni nesilleri ortak üretilecek.

FCA, Alfa Romeo ve Maserati’nin satışlarına onay verebilir

Fiat-Chrysler Grubu kendisine ortak aramaya devam ediyor ve gelen son bilgilere göre şirket, Maserati ve Alfa Romeo markalarını elden çıkararak FCA’yı daha cazip hale...

Geely, Fiat-Chrysler Grubu’nu satın alma planlarının olmadığını açıkladı

Geçtiğimiz hafta Otomotiv Endüstrisi Fiat'ın Çinli bir şirkete satılabileceği haberleri ile çalkalandı. Geely ise FCA ile ilgilenmediğini açıkladı.

Chrysler 300C Touring

2015’ten beri savunulmazı savunuyoruz. Bir mafya üyesi olmanın birçok avantajı vardır; bolca para, ücretsiz İtalyan gözlükleri ve yoğun atış talimi bu avantajlardan bazılarıdır. Problemse, bütün...