Etiketler Cupra

Etiket: cupra

Seat Ibiza Cupra’nın görselleri sızdırıldı

Seat tarafından yapılan daha önceki açıklamalara ve gelen haberlerin aksine Seat, yeni Ibiza'nın yüksek performanslı bir versiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Seat’tan ayrılan Cupra’nın ilk bağımsız modelleri Cenevre’ye geliyor

Seat'ın performans alt markası Cupra'nın ilk modelleri ise Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda halka sunulacak.

En özel Seat: Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R, markanın hatchback modelinin en güçlü ve en özel versiyonu olarak dikkat çekiyor. İspanyol marka özel modelinin ayrıntılarını paylaştı.

Seat, coupe formlu bir SUV modelin planlarını yapıyor

Seat’ın Ar-Ge patronu Matthias Rabe, markanın 2020 yılına kadar coupe formlu bir SUV modelin üretimine başlamak istediğini duyurdu.

Cupra, Seat’ın performans otomobilleri üreten alt markası olabilir

Cupra, Seat markası altında performanslı modeller üretebilir. Bu durumun Cenevre Fuarı'nda netlik kazanması bekleniyor.

İşte yeni Seat İbiza…

Seat'ın en çok satan modellerinden olan İbiza'nın 5. nesli gün yüzüne çıktı... 1984 yılından beri üretilen ve günümüzde de ülkemizde tutulan bir model olan İbiza yeni...

MUTLU YILLAR CUPRA!

CUPRA, bu yıl 20. yaşını kutluyor. TopGear olarak biz de CUPRA’ya özel üç gün süren çılgın bir doğum günü partisi düzenledik. Sıradan doğum günü kutlamalarında...

Yaramaz Çocuk

1.8 lt'lik motor, cupra'nın karakterinde lezzetli bir değişim gerçekleştirmiş. Detaylı ilk sürüşü TopGear Ağustos sayısında.