Etiketler Db11

Etiket: db11

725 beygirlik Aston Martin DBS Superleggera tanıtıldı

Aston Martin, amiral gemisi modeli DBS Superleggera'nın üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni süper otomobil 725 beygir ve 900 Nm tork değerlerine sahip.

Yeni nesil Aston Martin Vantage 21 Kasım’da tanıtılıyor

Yeni nesil Aston Martin Vantage’ın uluslararası tanıtımı 21 Kasım’da gerçekleştirilecek. Marka, yeni modelini güzel ve yırtıcı olarak tanımlıyor.

Aston Martin Vantage’nin Cadılar Bayramı yorumu

Aston Martin, yeni Vantage’nin yeni bir teaser görüntüsünü yayınladı. Vantage GTE yarış otomobili paylaşılan ilk görselde olduğu gibi örtülerle gizlenmiş.

Aston Martin, yeni Vantage’yi tanıtmaya hazırlanıyor

Aston Martin, yeni Vantage modelini yakın zamanda tanıtmayı planlıyor. İngiliz marka tanıtım için davetiyeleri göndermeye başlamış bile.

Aston Martin, DB11 Volante modelini tanıttı

Aston Martin, DB11 Volante modelini ortaya çıkardı. Üstü açılabilir model tasarımı ile oldukça dikkat çekici.

Aston Martin V8 DB11’in sesi neden AMG gibi çıkmıyor?

Aston Martin'in DB11'inin V8 modeli Mercedes-AMG modelleriyle aynı motoru kullanmasına rağmen tamamen farklı bir ses karakteri sergiliyor. Peki Aston Martin bunu nasıl başardı?

Aston Martin, 2017 yılının ilk yarısını rekor kâr ile tamamladı

Aston Martin, 2017 yılının ilk yarısını rekor kâr ile tamamladığını açıkladı. İngiliz üretici geçtiğimiz yıla oranla kârını neredeyse ikiye katlamış.

Top Gear yeni sezonuyla geliyor

Müjde! Top Gear yeni sezonuyla yakında ekranlarda. Top Gear 24.sezonuyla yeniden ekranlarda ki yerini alacak. Hatta bununla ilgili bir video bile yayınlandı. Peki bu video...

Aston Martin DB11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Aston Martin DB11, 86. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmasıyla birlikte yoğun ilgiyle karşılanarak Türkiye’den rekor ön sipariş aldı.Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu...