Etiketler Elon Musk

Etiket: Elon Musk

Tesla’dan yeni Roadster sürprizi

Tesla, büyük bir sürprize imza atarak yeni nesil Roadster modelini de tanıttı. Yeni model sahip olduğu performans değerleri ile dikkat çekti.

Tesla Semi, 800 km’lik menzille geldi

Tesla, elektrikli tırı Semi'yi sonunda ortaya çıkardı. Elekttrikli araç sahip olduğu 800 km'lik menzili ile dikkat çekerken 100 km/s hıza 5 saniyede çıkıyor.

Tesla Model 3’ün üretimini yakından izleyin

Daha önce Tesla’nın üretim hattını hiç merak ettiniz mi? Biz ediyorduk. Marka tarafından paylaşılan video ise tüm merakımızı giderdi.

Tesla’nın elektrikli tırı Semi’nin tanıtım tarihi yaklaşıyor

Tesla, elektrikli kamyonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtım tarihi daha önce ertelenen Semi, 16 Kasım'da Kaliforniya'da görücüye çıkacak.

Tesla, Model 3’ün ateşli versiyonu için çalışmalara başladı

Tesla, bu yıl içerisinde tanıtımını yaptığı Model 3'e ilerleyen dönemde performans odaklı bir versiyon getireceğini açıklamıştı. 2018'in ilk yarısında kendisini göstermesi beklenen performanslı Model...

Tesla’nın elektrikli tırının lansman tarihi ertelendi

Tesla CEO'su Elon Musk, elektrikli tırlarının lansman tarihinin ertelendiğini açıkladı. Semi, 16 Kasım'da görücüye çıkacak.

Tesla’nın elektrikli tırı görüntülenmiş olabilir

Bu fütüristik kamyonet Tesla’nın ortak test alanı olarak bilinen küçük uçak pistinde görüntülendiği iddia edildi. Aracın gerçekliği hakkında Tesla henüz bir açıklama yapmadı.

Tesla’nın elektrikli tırı 26 Ekim’de tanıtılacak

Tesla Semi görücüye çıkmaya hazıranıyor. Elon Musk'ın 'Canavar' olarak nitelendirdiği araç 26 Ekim'de boy gösterecek.

Elon Musk, SpaceX yolcularının uzay kıyafetlerini paylaştı

Elon Musk, SpaceX ile uzaya çıkacak olan yolcuların uzay giysilerini paylaştı. Paylaşılan uzay kıyafeti oldukça şık duruyor.

Model 3’ün özellikleri resmi olarak açıklandı

Tesla Model 3 duyurulduğu günden beri üzerinde fazlasıyla yazılıp çizilen bir araçtı. Ancak artık bazı şeyler "resmi"... Elon Musk'un ifadesine göre önümüzde ki yılın başlarında...