Etiketler F1

Etiket: f1

Renault, F1 2019 sezonuna yepyeni bir motorla giriş yapacak

Renault, 2019 sezonunda çok daha rekabetçi olabilmek adına yepyeni bir motor üretmeye hazırlanıyor.

Formula 1’in logosu değişti

Formula 1'i satın alan Liberty Media, Formula 1 'de birçok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor. Şirket, ilk olarak organizasyonun logosunu değiştirdi.

Sao Paulo GP’sinin düzenlendiği pist satışa kondu

Yıllar boyunca Sao Paulo GP'si başta olmak üzere birçok yarışa ev sahipliği yapan Autódromo José Carlos Pace belediye tarafından satışa çıkarıldı.

Aston Martin, Formula 1’e göz kırptı

Aston Martin, FIA'nın 2021 yılından itibaren Formula 1'de kullanılacak sistemler için açıkladığı tasarının ardından F1'e ayak basabileceğini açıkladı.

FIA, F1’de V6 hibrit motorlar ile devam etmek istiyor

2021 yılından itibaren geçerli olacak yeni F1 motorları için uzun zamandır beklenen önergeler açıklandı. FIA, V6 Turbo Hybrid motorlarla devam etmek istiyor.

Lewis Hamilton şampiyon gibi

Lewis Hamilton, F1 2017 sezonunun bitimine 4 yarış kala en yakın rakibi ile olan puan farkını 59'a çıkararak büyük bi avantaj yakaladı.

McLaren’in BP23 kod adlı yeni hiper otomobilinin içine göz atın

McLaren, 2019 yılında yollarda olacak olan BP23 kod adlı hiper otomobilinin testleri için 720S altyapısını kullanan bir prototip araç kullanıyor.

Bu sezon F1 izlemek için altı neden

Şimdiye kadar zorlu zamanlar geçirmiş olabilir ama Bernie’den sonraki Formula 1, yeni bir yöne doğru ilerliyor. Devamı Topgear Nisan sayısında...

Bir efsanenin dönüşü! Felipe MASSA

Baylar  bayanlar, Felipe Massa'nın 2017 yılında Formula1'e  dönüşünü resmen duyurabiliriz... Bottas'ın  Hamilton'a partner olarak Mercedes'e  gitmesiyle Williams, Massa'nın dönüşünü resmen duyurdu. Geçtiğimiz yıl Eylül  ayında...

8-Bit Süper Otomobil

McLaren F1, günümüzde bile dünyanın en hızlı otomobillerinden biri ancak beyni 90’larda takılı kalmış. F1’e yalnızca Compaq LTE 5280 laptop ile bağlanılabiliyor çünkü bağlantıyı...