Etiketler FCA

Etiket: FCA

Fiat-Chrysler eski CEO’su Sergio Marchionne hayatını kaybetti

Geçirdiği omuz ameliyatının ardından gerçekleşen komplikasyonlar nedeniyle eski Fiat Chrysler Automobiles (FCA) CEO'su Sergio Marchionne hayatını kaybetti.

Makyajlanan Jeep Cherokee yüzünü gösterdi

Jeep, elden geçirilen Cherokee modelini Kuzey Amerika Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Fiat CEO’su elektrikli araçların çevre kirliliğine çözüm olmadığını belirtti

FCA CEO'su, mevcut elektrikli araçların çevre kirliliğine çözüm olmadığını belirtirken bu araçları üretmek için daha fazla enerji harcandığını vurguladı.

Ferrari, crossover modelinin üretim adedini düşünmeye başlamış bile

Ferrari de SUV çılgınlığına kapıldı. İtalyan spor otomobil üreticisinin CEO'su crossover model üreteceklerini doğruladı.

Jeep, Japonya’da Amerikan araçlarının satılabileceğini kanıtladı

Amerikan araçları hiçbir zaman Japonya’da başarılı olamamıştır. Jeep ise bu sene gösterdiği başarılı rakamlar ile bu tabuyu yıkmış gibi görünüyor.

Hyundai’nin Fiat-Chrysler Grubu’nu satın alacağı iddia edildi

İddialara göre Hyundai, Fiat Chrysler Grubu’nu bünyesine katmayı planlıyor. Bu iddialar gerçekleşirse Hyundai, dünyanın en büyük otomobil üreticisi olacak.

Dodge Charger ve Challenger yeni platforma geçiş yapacak

Gelen haberlere göre FCA Grubu, yeni nesil Dodge Charger ve Challenger modellerini Maserati Ghibli’de kullanılan platform üzerine inşa etmek istiyor.

FCA’nın Caddy ve Amarok modelleri için Volkswagen ile görüştüğü belirtildi

FCA'nın Caddy ve Amarok modelleri için Volkswagen ile görüştüğü iddia edildi. Eğer antlaşma sağlanırsa bu araçların yeni nesilleri ortak üretilecek.

FCA, Alfa Romeo ve Maserati’nin satışlarına onay verebilir

Fiat-Chrysler Grubu kendisine ortak aramaya devam ediyor ve gelen son bilgilere göre şirket, Maserati ve Alfa Romeo markalarını elden çıkararak FCA’yı daha cazip hale...

FCA, Great Wall iddialarını reddetti

Fiat-Chrysler Grubu, Jeep'in Great Wall şirketine satışı hakkında açıklama bulundu. FCA, Çinli şirketin herhangi bir girişimde bulunmadığını belirtti.