Etiketler Ferrari

Etiket: ferrari

Ferrari 488 Pista Spider sahneye çıktı

Ferrari, 488 Pista'nın üstü açılabilir versiyonunu Pebble Beach etkinliğinde ortaya koydu. 488 Pista Spider'in fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Ferrari, yeni modelinin üzerindeki örtüleri 17 Eylül’de kaldırıyor

Ferrari'nin yeni modeli 17 Eylül tarihinde Maranello'da markanın genel merkezinde düzenlenecek olan özel bir etkinlik ile resmen tanıtılacak.

Hibrit Ferrari 488 testler sırasında görüntülendi

Ortaya çıkan kısa videoda , 488 GTB temellerine dayanan otomobilin pistin ana düzlüğünde hızlanırken görüyoruz.

Ferrari, efsanevi 250 GTO modelini yeniden üretebilir

Ferrari, efsanevi 250 GTO modelini yeniden üretime geçirebilir. Markanın başkanı konu üzerinde hala konuştuklarını belirtti.

Ferrari, 488 Pista’yı resmi olarak tanıttı

Geçtiğimiz gün sızdırılan görsellerinin ardından İtalyan marka vakit kaybetmeden 488 Pista'nın görsellerini ve tenik verilerini internet üzerinden paylaştı.

GTO’yu unutun, Ferrari 488 Pista geliyor

Ferrari'nin uzun zamandır beklenen 488 modelinin pist odaklı versiyonunun görselleri FerrariChat adlı internet sitesi üzerinden sızdırıldı.

Ferrari 488 GTO’dan ilk teaser

Ferrari, yakında gün yüzüne çıkması beklenen 488 Special Series'in ilk teaser görüntülerini yayınladı. Yeni modelin 488 GTO adını alacağı iddia edildi.

Ferrari 488 GTO’nun yeni görseli sızdırıldı

Ferrari'nin 488 GTO olarak adlandırılması beklenen modelinin ön gösteriminden çekilen bir görsel internette paylaşıldı.

Ferrari 488 ‘GTO’nun özellikleri sızdırıldı

Ferrari'nin 488 modelinin en güçlü bir versiyonu için çalıştığı biliniyordu, bu görseller ise performanslı süper otomobilin özelliklerini ortaya koyuyor.

Felipe Massa, Formula 1 kariyerine 2. kez nokta koyuyor

Felipe Massa, uzun Formula 1 kariyerine son noktayı koymaya hazırlanıyor. Brezilyalı pilot önümüzdeki sene Williams’ın direksiyonunda olmayacak.