Etiketler Ford

Etiket: ford

Güncellenen Ford Mondeo, Wagon Hybrid versiyonla geldi

İlk defa yola çıkacak olan Mondeo Wagon Hybrid, 2.0 litrelik benzinli motora eşlik eden elektrikli güç ünitesine sahip.

Şimdiye kadarki en hızlı Ford Mustang tanıtıldı

Sunduğu performans ve agresif detaylarla beğeni kazanan 2020 Ford Shelby Mustang GT500, bu yılın kış aylarında satışa sunulacak

Yeni Ford Focus ST’nin görselleri ortaya çıktı

Ford Focus ST'nin kamuflajsız görselleri internete sızdırıldı. Böylelikle, yeni modelin iç ve dış tasarımını tamamen görmüş olduk.

Ford Focus Active Wagon Avrupa’da satışa sunuldu

Ford, Focus Active Wagon modelini tanıttı. Standart wagon modeli üzerine inşa edilen araç çok daha fazla arazi kabiliyeti vaat ediyor.

Ford ve Volkswagen, ticari araçlarda ortaklığa gidiyor

Ford ve Volkswagen stratejik bir ortaklık konusunda görüştüklerini doğruladı. Bu ortaklık ilk etapta ticari modelleri kapsayacak.

Yeni Ford Fiesta Active Avrupa’ya geliyor

Ford, Fiesta Active ile crossover temalı modellerinin ilkini ortaya çıkardı. Eğlenceli sürüşün yanı sıra yeni teknolojilere sahip olduğu söylenen arazi odaklı geliştirilen aracın kardeşleri...

Yeni nesil Ford Focus sonunda tanıtıldı

Ford, yeni nesil Focus'u gün yüzüne çıkardı. Mevcut modele göre daha şık bir tasarıma sahip olan model teknolojik anlamda da önemli gelişmeler kaydetmiş.

Yeni nesil Ford Focus tanıtım gününü bekliyor

10 Nisan'da görücüye çıkacak olan yeni nesil Focus'un LED ön farları, arka bölümü ve alaşım jantlarını içeren kısa bir kesit bizlerle paylaşıldı.

Ford’un yeni modellerinden ilk görseller

Ford, önümüzdeki üç yıl içerisinde tanıtacağı modellerin teaser görsellerini paylaştı. Yeni modeller arasında 3 SUV ve Mustang Shelby GT500 bulunuyor.

Ford Fiesta ST, yeni oyuncaklarıyla Avrupa’da sunulacak

Ford, yeni Fiesta ST'yi Avrupa'da tanıtmaya hazırlanırken aracın bazı teknik detaylarını da paylaşmaya başladı