Etiketler Ford

Etiket: ford

Ford ve Volkswagen, ticari araçlarda ortaklığa gidiyor

Ford ve Volkswagen stratejik bir ortaklık konusunda görüştüklerini doğruladı. Bu ortaklık ilk etapta ticari modelleri kapsayacak.

Yeni Ford Fiesta Active Avrupa’ya geliyor

Ford, Fiesta Active ile crossover temalı modellerinin ilkini ortaya çıkardı. Eğlenceli sürüşün yanı sıra yeni teknolojilere sahip olduğu söylenen arazi odaklı geliştirilen aracın kardeşleri...

Yeni nesil Ford Focus sonunda tanıtıldı

Ford, yeni nesil Focus'u gün yüzüne çıkardı. Mevcut modele göre daha şık bir tasarıma sahip olan model teknolojik anlamda da önemli gelişmeler kaydetmiş.

Yeni nesil Ford Focus tanıtım gününü bekliyor

10 Nisan'da görücüye çıkacak olan yeni nesil Focus'un LED ön farları, arka bölümü ve alaşım jantlarını içeren kısa bir kesit bizlerle paylaşıldı.

Ford’un yeni modellerinden ilk görseller

Ford, önümüzdeki üç yıl içerisinde tanıtacağı modellerin teaser görsellerini paylaştı. Yeni modeller arasında 3 SUV ve Mustang Shelby GT500 bulunuyor.

Ford Fiesta ST, yeni oyuncaklarıyla Avrupa’da sunulacak

Ford, yeni Fiesta ST'yi Avrupa'da tanıtmaya hazırlanırken aracın bazı teknik detaylarını da paylaşmaya başladı

Yeni Ford Focus Cenevre Fuarı’na gelmiyor

Ford, yeni nesil Focus'u neredeyse hazır hale getirdi ancak yeni model Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilenmeyecek.

Ford Performance modelleri bir araya geldi

8 farklı Ford Performance modelinin direksiyonuna geçen Ford Chip Ganassi yarış ekibinin sürücüleri, Barcelona yakınlarındaki Motorland pistine çıktı.

Ford Transit Connect makyajlanıyor

Ford, ticari modelleri Transit Connect ve Courier'i makyajlamaya hazırlanıyor. Makyajlı modeller 2018 yılının ortasında satışa sunulacak.

Ford’dan işçilerine teknoloji dopingi

Ford, fabrikada gerçekleşebilecek iş kazalarını ve kayıp zamanı azaltmak için EksoVest adlı ürünü iki adet fabrikasında denemeye tabi tutuyor.