Etiketler Ford

Etiket: ford

Ford Transit Connect makyajlanıyor

Ford, ticari modelleri Transit Connect ve Courier'i makyajlamaya hazırlanıyor. Makyajlı modeller 2018 yılının ortasında satışa sunulacak.

Ford’dan işçilerine teknoloji dopingi

Ford, fabrikada gerçekleşebilecek iş kazalarını ve kayıp zamanı azaltmak için EksoVest adlı ürünü iki adet fabrikasında denemeye tabi tutuyor.

Ford Focus RS ile yanlamak artık daha kolay!

Ford, Focus RS ile yanlamak isteyen müşterileri için yeni bir el freni sistemi geliştirdi. Bu sistemi geliştirirken ünlü pilot Ken Block'a da danışılmış.

Ford, bu sene Las Vegas’ta şov yapıyor

Son yıllarda önem kazanan ve Las Vegas'ta düzenlenen SEMA Otomobil Fuarı'nda markalar çarpıcı standlar kurmaktan çekinmiyor. Ford da bu senenin en dikkat çeken markalarından.

Ford Sürüş Akademisi, genç sürücüleri Avrupa Şampiyonu Murat Bostancı ile eğitti

Ford'un dünya çapında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi Ford Sürüş Akademisi’nin Türkiye ayağı yoğun ilgi gördü.

Yeni Ford EcoSport artık Avrupa’da üretilecek

Eskiden Hindistan'da üretilen Ford EcoSport Avrupa'da talebinin artması sebebiyle artık Romanya'da üretiliyor.

2018 Ford Mustang’in tasarımını koli bandına borçluyuz

Yenilenen Ford Mustang'de aerodinamiği geliştiren tasarım öğeleri mevcut. Amerikan efsanesinin geçirdiği değişimin hikayesi ise bir hayli ilginç.

Ford Mustang 2018’de yeni bir performans paketine kavuşacak

2018 Ford Mustang'de yeni bir performans paketine yer verilecek. Yeni paket ile birlikte Mustang, Camaro SS 1LE modeline rakip olacak.

Ford, kamyon ve SUV modellere yöneliyor

Ford'un faaliyetleri üzerine yapılan dört aylık soruşturmanın ardından ortaya çıkan yeni plan, otomobil üreticisini daha verimli bir şirket yapmayı amaçlıyor.

Ford, daha fazla elektrikli araç üretmek için özel bir ekip kuruyor

Elektrikli araçların popülerliği giderek artıyor, bu akıma kapılan Ford da sıfır emisyonlu model gamını genişletmek için özel bir ekip kuruyor. Automotive News ile bir röportajda;...