Etiketler Huracan

Etiket: Huracan

Lamborghini Huracan EVO yüzünü gösterdi

Araç Dinamiği Kontrol Sistemi ile birlikte tanıtılan modelin 0-100 km/s hızlanma süresinin de sadece 2.9 saniye olduğu açıklandı.

Lamborghini, yeni Huracan’ın teaser kampanyasına başladı

2020 Lamborghini Huracan ortaya çıkmaya başladı. Makyajlı modelin ilk teaser görüntüleri İtalyan marka tarafından paylaşıldı.

On bininci Lamborghini Huracán üretim bandından indi

On bininci Lamborghini Huracan üretim bandından indi. Başarılı satış rakamlarına sahip olan süper otomobilin halefi ise şimdiden tartışılmaya başlandı.

Ali Çapan’lı Attempo Racing Team ilk yarışına çıkıyor

Ali Çapan'ın yer aldığı Attempo Racing Team ilk yarışına çıkıyor. 12 saat sürecek olan Gulf 12 Hour's yarışında start alacak olan ekip oldukça iddialı.

Lamborghini, üretim adetlerindeki artışı kutluyor

Hala ilk günki butikliğini koruyan Lamborghini, üretimlerindeki köşe taşları olan 9.000'inci Huracan ve 7.000 Aventador modellerinin üretilmesini kutluyor.

Lamborghini otonom sürüş sunan son marka olacak

Lamborghini, yeni teknolojileri araçlarında kullanmaya pek yanaşmıyor. Bu durum otonom sürüş konusunda da değişmeyecekmiş gibi görünüyor.

Yeni Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO tanıtıldı

Lamborghini, yeni Huracan Super Trofeo EVO modelinin üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni model geliştirilen aerodinamik parçalara kavuşmuş.

Lamborghini’nin yeni otomobilleri hibrit olacak

Lamborghini'nin yeni nesil araçları hibrit teknolojisiyle donatılacak. İlk hibrit modelin önümüzdeki sene gelmesi planlanıyor.