Etiketler Hyundai

Etiket: hyundai

2020 Hyundai Ioniq, tasarım ve teknoloji güncellemelerine kavuştu

Çeşitli tasarım ve teknoloıjik güncelleştirmelere tabi tutulan Ioniq, Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak.

2019 Hyundai i30 yeni dizel motorla geliyor

Piyasaya çıkalı henüz 2 sene olmayan Hyundai i30 makyajandı. Makyaj ile birlikte yeni ön tampona kavuşan modeldeki en büyük değişiklik ise yeni dizel motor.

Hyundai Elantra makyaj ile birlikte daha agresif görünüme kavuşacak

Makyaj operasyonuna hazırlanan Hyundai Elantra kamuflajsız olarak görüntülendi. Yeni modelin tanıtımı önümüzdeki ay Güney Kore'de gerçekleştirilecek.

Elektrikli Hyunda Kona gün yüzüne çıktı

Hyundai, yeni SUV modeli Kona'nın elektrikli versiyonunu ortaya çıkardı. Uzun süren teaser kampanyalarının ardından tanıtılan model, iki farklı motor seçeneği ile birlikte sunulacak. Giriş seviyesinde...

Elektrikli Hyundai Kona’dan ilk teaser

Hyundai, elektrikli Kona'nın teaser videosunu paylaştı. 27 Şubat'ta internet üzerinden tanıtılacak olan modelin lansmanı ise Cenevre'de gerçekleştirilecek.

Yeni Hyunda Santa Fe, Güney Kore’de tanıtıldı

Hyundai, yeni Santa Fe'nin ilk görsellerini ve bilgilerini paylaştı. Daha önce teaser görselleri ve eskizleri paylaşılan araç sonunda gün yüzüne çıktı.

Yeni Hyundai Santa Fe’nin eskizleri paylaşıldı

Hyundai, SUV modeli Santa Fe'nin tasarımını ortaya koyan eskizler yayınladı. Yeni model, Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak.

Yeni Hyundai Santa Fe, Şubat ayında gün yüzüne çıkacak

Hyundai, yeni Santa Fe modelinin teaser görüntüsünü paylaştı. SUV modelin lansmanının Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirileceği açıklandı.

Hyundai’nin hidrojenle çalışan modeli CES’e geliyor

Hyundai, önümüzdeki hafta Las Vegas'ta düzenlenecek olan Consumer Electronics Show(CES) teknoloji fuarında yeni hidrojenle çalışan modelini tanıtacak.

Yeni nesil Hyundai Santa Fe Nürburgring’e çıktı

Hyundai Santa Fe ömrünün sonuna yaklaşırken Koreli üretici aracın yeni neslinin testlerine Nürburgring pistinde devam ediyor.