Etiketler Kia

Etiket: kia

Kia, elektrikli E-Niro’nun resmi menzilini düşürdü

Gelen bilgilere göre, yeni WLPT döngüsünü denetleyen kuruluşun yanlış bir test metodolojisi uyguladığı ve bu test sonuçlarının onaylandığı belirtildi.

Elektrikli Kia Niro EV gün yüzüne çıktı

Kia, yeni Niro EV'yi Güney Kore’deki Uluslararası Elektrikli Araç Fuarı’nda ortaya koydu. Elektrikli model 380 km'lik menzile sahip olacak.

Yeni Kia Ceed, Cenevre’ye geliyor

Kia, kompakt hatchback modeli Ceed'i Cenevre'ye getiriyor. Yeni modelin lansmanı paylaşılan bir eskiz ile birlikte duyuruldu.

Kia, eski BMW tasarımcısını bünyesine kattı

Hyundai-Kia grubu Avrupalı tasarımcıları bünyesine katmaya devam ediyor, Pierre Leclercq da gruba katılan son tasarımcı oldu.

Makyajlanan Kia Sorento Frankfurt’a geldi

Kia, makyajlı Sorento modelini Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergiliyor. Makyajlı model görsel anlamda küçük değişikliklere uğramış.

Kia Sorento Kore’de makyajlandı

Kia, 2018 model yılı için SUV segmentindeki Sorento'yu makyajladı. Makyajlanmış Sorento'da yapılan küçük değişiklikler dikkat çekiyor.

İstanbul Autoshow’da boş stant sayısı artıyor! 4 yeni firma…

Fuara katılmayacağını açıklayan 16 firmanın ardından 4 yeni firma daha stantlarının yerini boş bıraktı... Türkiye'nin şüphesiz en büyük otomotiv buluşması olan İstanbul Autoshow'un düzenleneceği tarihe...

Kia Sportage ve Nissan Qashqai

BİR CROSSOVER ALMANIZ GEREKİYORSA, BU MODELLER OLDUKÇA İYİ. Bu araçlar hakkında fikrim yok Geçen yıl Sportage, Kia’nın Avrupa satışlarının dörtte birinden fazlasını elde etti. Bu yeni...