Etiketler Lamborghini

Etiket: lamborghini

Lamborghini, Aventador’un elektrikli halefinin ipuçlarını verdi

Lamborghini Aventador yaklaşık 7 yıldır hayatımızda. Gözler artık bu modelin yerini alacak yeni bir süper otomobile çevrilmiş durumda.

Lamborghini, Urus Performante’yi üretmeli mi?

Lamborghini Urus, tanıtıldığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Bazı tasarımcılar ise Urus'u bambaşka bir boyuta taşımış.

Lamborghini Urus gün yüzüne çıktı

Lamborghini, uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus’u ortaya çıkardı. Yüksek performanslı modeli SUV pazarına farklı bir hava kazandırmayı planlıyor.

Ali Çapan’lı Attempo Racing Team ilk yarışına çıkıyor

Ali Çapan'ın yer aldığı Attempo Racing Team ilk yarışına çıkıyor. 12 saat sürecek olan Gulf 12 Hour's yarışında start alacak olan ekip oldukça iddialı.

Lamborghini Urus’un iç mekanından ilk görüntüler

Lamborghini'nin uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus'un tanıtımına günler kaldı. 4 Aralık'ta tanıtılacak olan aracın iç mekanı da ortaya çıktı.

Lamborghini Urus kum tepelerinin üzerinde oynuyor

Lamborghini, Urus'un tanıtımı yaklaşırken aracın özelliklerini ortaya koymaya başladı. Yeni model sahip olduğu kum modu ile eğlenceli sürüşler vaat ediyor.

Lamborghini, bu milenyumdan olmayan konsept modelini tanıttı

Lamborghini, Terzo Millennio konseptini tanıttı. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ile ortak geliştirilen araç, 3. binyıl için tasarlanmış.

Lamborghini Urus’un üretim aşamasına tanıklık edin

Lamborghini markasının resmi YouTube kanalının bir paylaşımında fabrikalarının genişletilmesi ve kullanılan üretim tekniklerinden bahsediliyor. Arkada ise çok beklenen Urus modelinin üretimi yapılıyor.

Lamborghini Urus son hazırlıklarını yapıyor

Lamborghini, SUV modeli Urus’un 4 Aralık tarihinde yapılacak lansmanı öncesinde aracın testlerine Nürburgring’de devam ediyor.

Lamborghini, üretim adetlerindeki artışı kutluyor

Hala ilk günki butikliğini koruyan Lamborghini, üretimlerindeki köşe taşları olan 9.000'inci Huracan ve 7.000 Aventador modellerinin üretilmesini kutluyor.