Etiketler Lamborghini

Etiket: lamborghini

Lamborghini Urus kum tepelerinin üzerinde oynuyor

Lamborghini, Urus'un tanıtımı yaklaşırken aracın özelliklerini ortaya koymaya başladı. Yeni model sahip olduğu kum modu ile eğlenceli sürüşler vaat ediyor.

Lamborghini, bu milenyumdan olmayan konsept modelini tanıttı

Lamborghini, Terzo Millennio konseptini tanıttı. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ile ortak geliştirilen araç, 3. binyıl için tasarlanmış.

Lamborghini Urus’un üretim aşamasına tanıklık edin

Lamborghini markasının resmi YouTube kanalının bir paylaşımında fabrikalarının genişletilmesi ve kullanılan üretim tekniklerinden bahsediliyor. Arkada ise çok beklenen Urus modelinin üretimi yapılıyor.

Lamborghini Urus son hazırlıklarını yapıyor

Lamborghini, SUV modeli Urus’un 4 Aralık tarihinde yapılacak lansmanı öncesinde aracın testlerine Nürburgring’de devam ediyor.

Lamborghini, üretim adetlerindeki artışı kutluyor

Hala ilk günki butikliğini koruyan Lamborghini, üretimlerindeki köşe taşları olan 9.000'inci Huracan ve 7.000 Aventador modellerinin üretilmesini kutluyor.

Karşınızda Dünya’nın en pahalı yarış simülatörü

Forza Motorsport 7 tanıtıldı ve birçok kişi bu oyunu oynadı. Peki bu oyunu hiç gerçek bir Lamborghini Aventador'un içinden oynadınız mı?

Lamborghini’nin üretim tesisleri Urus için özel hazırlandı

Lamborghini, Urus için üretim tesislerini elden geçirdi. Tesisin üretim kapasitesi iki katına çıkarılırken kullanılan teknolojiler de geliştirilmiş.

Lamborghini 4 kapılı modelini 2021’de ortaya çıkarabilir

Lamborghini'nin 4 kapılı bir sedan modeli üzerinde çalışmalara ilerleyen yıllarda başlaması bekleniyor. Bu model için en önemli nokta ise Urus olacak.

Lamborghini otonom sürüş sunan son marka olacak

Lamborghini, yeni teknolojileri araçlarında kullanmaya pek yanaşmıyor. Bu durum otonom sürüş konusunda da değişmeyecekmiş gibi görünüyor.

Yeni Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO tanıtıldı

Lamborghini, yeni Huracan Super Trofeo EVO modelinin üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni model geliştirilen aerodinamik parçalara kavuşmuş.