Etiketler Leaf

Etiket: Leaf

2018 Dünyada Yılın Otomobili Ödülü Volvo XC60’ın oldu

2018 yılının en iyi modelleri de belli oldu. Yeni Volvo XC60, Dünyada Yılın Otomobili Ödülü'ne layık görüldü.

Nissan Leaf Nissan Concept tanıtıldı

Nissan Leaf Nismo Concept modelinin ayrıntıları Tokyo Otomobil Fuarı öncesinde marka tarafından paylaşıldı. Yeni model agresif tasarım elemanlarına sahip.

Nissan Leaf Nismo Concept yüzünü gösterdi

Nissan, Leaf modelini yeni tanıtmasına rağmen aracın farklı versiyonları üzerinde çalışmaya şimdiden başladı. Leaf Nismo Concept'i Tokyo'da görebiliriz.

Nissan, elektrikli SUV modelini tanıtmaya hazırlanıyor

Nissan, tamamen elektrikli SUV modelini Tokyo Otomobil Fuarı'nda tanıtacak. Yeni modelin Qashqai'den biraz daha büyük olması bekleniyor.

Nissan, yeni Leaf’i gün yüzüne çıkardı

Nissan, elektrikli modeli Leaf'i tanıttı. Yeni model yenilenen elektrikli güç ünitesinin yanında birçok teknolojik ögeyi de içinde barındırıyor.

Yeni Nissan Leaf’in teaser görüntüleri gelmeye devam ediyor

Nissan, yeni elektrikli modeli Leaf'in teaser görüntülerini paylaşmaya devam ediyor. Paylaşılan görüntü ile aracın arka tarafı gözler önüne serilmiş.

Yeni nesil Nissan Leaf ABD’de halkla buluşacak

Nissan'ın elektrikli modeli Leaf 5 Eylül'de ABD'de tanıtılacak. Yeni model tanıtımının ardından ise bir etkinlikte boy gösterecek.

2018 Nissan Leaf’in ilk fotoğrafı

Pek de bekleneni veremeyen Leaf, yeni aracıyla daha iddialı. Nissan Leaf, popülaritesi artmakta olan elektrikli araç sınıfına 2011'de giriş yaptı. Ancak zamanla rakipler çabuk gelişti...