Etiketler Mazda

Etiket: mazda

Güncellenen Mazda MX-5, 184 beygirle geliyor

Mazda, güncellenen MX-5'in ayrıntılarını tanıtımı öncesi paylaştı. Yeni model, 26 Temmuz'da özel bir etkinlik ile birlikte gün yüzüne çıkacak.

2019 Mazda MX-5 daha güçlü olabilir

2019 yılı ile birlikte Mazda MX-5'in 2.0 litrelik motorunun güçleneceği iddiaları gelmeye devam ediyor.

Mazda Vision Coupe konsepti oldukça güzel görünüyor

Mazda, Tokyo'da coupe formlu 4 kapılı sedan konseptini tanıttı. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan modelin gelecek nesil modellere ışık tutması bekleniyor.

Mazda, Wankel motoru elektrikli araçları için menzil genişletici olarak kullanabilir

Mazda, Wankel motoru tekrar hayata geçiriyor ancak bu motor beklendiği gibi gücünü tekerleklere değil elektrik motoruna aktaracak.

Mazda, Tokyo’ya iki yeni konsept getiriyor

Mazda, Tokyo Otomobil Fuarı'na iki yeni konsept model getireceğini açıkladı. Japon marka tanıtacağı konseptlerin teaser görüntülerini de yayınladı.

Mazda 6’ya yeni donanım seçenekleri

Mazda 6'ya yeni donanım seçeneklerinin geleceği açıklandı. Yeni donanıma sahip modeller Ekim ayı içerisinde satışa çıkacak.

Trump, Amerika’da 5 yeni otomobil fabrikasının açılacağını açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, ABD dışından bir otomobil üreticisinin yakında ABD’de beş yeni fabrika inşa edeceğini açıkladı.

Mazda, yeni RX konseptini Tokyo’da tanıtacak

Mazda, rotary motorlu yeni bir konsept model sergilemeye hazırlanıyor. Yeni RX konsepti aracın üretim vesiyonu hakkında ipuçlarını içinde barındırıyor.

2035 yılında Mazda’nın tüm araçları elektrikli olacak

Mazda'nın tüm modelleri 2035 yılına gelindiğinde ya hibrit ya da tamamen elekrikli olacak. Markanın ilk hibrit aracının ise 2 yıl içinde tanıtılması bekleniyor.

Mazda CX-9 yeni oyuncaklara kavuşuyor

Mazda, CX-9 modelini makyajlamaya hazırlanıyor. SUV model makyaj operasyonu ile birlikte birçok teknolojik ekipmana ev sahipliği yapacak.