Etiketler Mclaren

Etiket: mclaren

McLaren Senna, 2.8 saniyede 100 km/s hıza çıkabiliyor

McLaren, yeni modeli Senna'nın teknik verilerini açıkladı. Oldukça etkileyici rakamlara sahip Senna, 6 Mart tarihinde Cenevre Fuarı'nda görücüye çıkacak.

McLaren 570S’i baz alan MSO X tanıtıldı

McLaren'in MSO departmanı 570S modeli baz alınarak üretilen yeni MSO X modelini tanıttı. Bu özel otomobil yasal olarak yollara çıkabilecek.

Fernando Alonso 24 saatlik Daytona yarışına katılıyor

McLaren F1 takımı ile sözleşmesini uzatan Fernando Alonso, Ocak ayında düzenlenecek olan 24 Hours of Daytona yarışına katılacağını açıkladı.

McLaren, Ultimate Series modellerine yenisini ekliyor

McLaren, Ultimate Series adı verillen modellerine bir yenisini daha ekleyeceğini duyurdu. Yeni model pist odaklı bir yol aracı olacak.

McLaren’in yeni motor tedarikçisi Renault olacak

McLaren, Honda ile ortaklığını motor sorunları nedeniyle sonlandırdı. Marka önümüzdeki 3 sene için Renault ile sözleşme imzaladı.

Tamamen elektrikli McLaren modelini yakında görebiliriz

McLaren'in tamamen elektrikli hiper otomobilini yakın zamanda görebiliriz. Elektrikli modelin yaklaşık 700 beygir güce sahip olması bekleniyor.

Fernando Alonso’nun kullanacağı McLaren-Honda IndyCar

Alonso, yeni aracıyla İndianapolis 500'de sahneye çıkacak. İki dünya F1 şampiyonu unvanına sahip Fernando Alonso'nun  McLaren-Honda IndyCar ile İndianapolis 500'de sahneye çıkacağını biliyorduk. Artık yarışacağı...

McLaren-Honda yeni MCL32’yi tanıttı

McLaren-Honda 2017 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda kullanacağı yeni motoru ve yeni yarış otomobilini Katalunya’daki kış testlerinden önce tanıttı. McLaren-Honda, yaklaşan 2017 FIA Formula 1 Dünya...

8-Bit Süper Otomobil

McLaren F1, günümüzde bile dünyanın en hızlı otomobillerinden biri ancak beyni 90’larda takılı kalmış. F1’e yalnızca Compaq LTE 5280 laptop ile bağlanılabiliyor çünkü bağlantıyı...

Subay Tıraşı

McLaren mükemmel otomobiller üretmeye devam ediyor. İyi iş. McLaren 675LT Coupe harika bir otomobildi ve üretilen 500 adedin tamamı satıldı. Ardından insanlar bu modelin üstü...