Etiketler Mclaren

Etiket: mclaren

Yeni McLaren 720S Spider 8 Aralık’ta ortaya çıkıyor

720S'in üstü açık versiyonu, geçtiğimiz ay tanıtılan Speedtail'in ardından markanın Track25 Business planı altındaki ikinci modeli olacak.

İşte 1.000 beygirin üzerinde güce sahip McLaren Speedtail’in uzun kuyruğu

McLaren'in uzun zamandır üstünde çalıştığı Speedtail modeli en sonunda 23 Ekim'de gün yüzüne çıkıyor.

McLaren’in hiper otomobili Speedtail 1000 beygirden fazla güce sahip olacak

McLaren, Speedtail konusunda şimdiye kadar ayrıntı vermekten kaçınmıştı ancak markanın CEO’su aracın 1000 beygirden daha fazla güç üreteceğini doğruladı.

McLaren’in en etkileyici Sport Series modeli: 600LT

McLaren, Goodwood Hız Festivali'nde yapılacak dünya prömiyeri öncesinde 600LT'nin performans rakamlarını ve tüm detaylarını paylaştı.

McLaren 600LT, etkileyici egzozlarıyla sahnede

McLaren, uzun teaser kampanyasının ardından en sonunda 600 beygir gücündeki 600LT modelinin üzerindeki örtüleri kaldırdı.

McLaren’in yeni süper otomobilinin ayrıntıları ortaya çıkıyor

McLaren'in yeni süper otomobilinin önümüzdeki ay yapılacak olan resmi tanıtımı öncesi teaser görüntüleri gelmeye devam ediyor.

McLaren Senna, 2.8 saniyede 100 km/s hıza çıkabiliyor

McLaren, yeni modeli Senna'nın teknik verilerini açıkladı. Oldukça etkileyici rakamlara sahip Senna, 6 Mart tarihinde Cenevre Fuarı'nda görücüye çıkacak.

McLaren 570S’i baz alan MSO X tanıtıldı

McLaren'in MSO departmanı 570S modeli baz alınarak üretilen yeni MSO X modelini tanıttı. Bu özel otomobil yasal olarak yollara çıkabilecek.

Fernando Alonso 24 saatlik Daytona yarışına katılıyor

McLaren F1 takımı ile sözleşmesini uzatan Fernando Alonso, Ocak ayında düzenlenecek olan 24 Hours of Daytona yarışına katılacağını açıkladı.

McLaren, Ultimate Series modellerine yenisini ekliyor

McLaren, Ultimate Series adı verillen modellerine bir yenisini daha ekleyeceğini duyurdu. Yeni model pist odaklı bir yol aracı olacak.