Etiketler Megane rs

Etiket: megane rs

Renault gözünü Nürburgring’e dikti: Megane RS Trophy

Renault, 300 beygir güç ve 420 Nm tork üreten Megane RS Trophy'nin üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni model rekor için geliyor.

Renault, yeni Megane RS’in ayrıntılarını paylaştı

Renault, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megane RS’yi tanıtmasının ardından aracın ayrıntılarına yer verilen bir video yayınladı.

Renault Sport patronu performanslı SUV modelleri üretebileceklerini söyledi

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megan RS’i tanıtan Renault, diğer modellerinin performanslı versiyonları için de heveslenmiş gibi görünüyor.

Gelecek nesil Renault Megane RS’ler elektriklenecek

Renault, Megane RS'yi daha yeni tanıtmasına rağmen bir sonraki modeli düşünmeye başladı. Yeni model muhtemelen elektrik desteğine sahip olacak.

En güçlü Renault Megane RS tanıtıldı

Renault, uzun zamandır beklenen ateşli Megane RS'yi sonunda tanıttı. Yeni model şimdiye kadarki en güçlü Megane RS olacak.

Yeni nesil Renault Megane RS’in 2.0 litrelik turbo motoru gözler önüne...

Renault Megane RS'in tanıtımından önce araç hakkındaki en büyük sır ortadan kalktı. Yeni modelin 2.0 litrelik turbo motora sahip olacağını artık biliyoruz.

Yeni Megane R.S. Monaco Grand Prix’de Göründü

Yeni Megane R.S.’in ilk gösterimi, Renault F1 pilotu Nico Hülkenberg’in pilotajında ünlü Monaco Grand Prix pistinde gerçekleştiriliyor. Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak olan...