Etiketler Megane

Etiket: Megane

Renault gözünü Nürburgring’e dikti: Megane RS Trophy

Renault, 300 beygir güç ve 420 Nm tork üreten Megane RS Trophy'nin üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni model rekor için geliyor.

Renault, yeni Megane RS’in ayrıntılarını paylaştı

Renault, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megane RS’yi tanıtmasının ardından aracın ayrıntılarına yer verilen bir video yayınladı.

Gelecek nesil Renault Megane RS’ler elektriklenecek

Renault, Megane RS'yi daha yeni tanıtmasına rağmen bir sonraki modeli düşünmeye başladı. Yeni model muhtemelen elektrik desteğine sahip olacak.

En güçlü Renault Megane RS tanıtıldı

Renault, uzun zamandır beklenen ateşli Megane RS'yi sonunda tanıttı. Yeni model şimdiye kadarki en güçlü Megane RS olacak.

Yeni nesil Renault Megane RS’in 2.0 litrelik turbo motoru gözler önüne...

Renault Megane RS'in tanıtımından önce araç hakkındaki en büyük sır ortadan kalktı. Yeni modelin 2.0 litrelik turbo motora sahip olacağını artık biliyoruz.

Yeni Megane R.S. Monaco Grand Prix’de Göründü

Yeni Megane R.S.’in ilk gösterimi, Renault F1 pilotu Nico Hülkenberg’in pilotajında ünlü Monaco Grand Prix pistinde gerçekleştiriliyor. Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak olan...

Hoşgeldin Sedan

Renault, sonunda hatasını anladı ve bizi yeniden Renault Megane sedan ile buluşturdu. Renault, 19 modelinin yerine 1995 yılında tanıttığı Megane ile 20 yılı aşkın bir süredir pazarda...

Renault, Paris Otomobil Fuarında Yeni Modellerini Tanıttı

Paris'te gerçekleştirilen otomobil fuarında Renault, yeni Megane Sedan modelini ve elektrikli konsept otomobili Trezor modelini tanıttı.  Renault'un C-Segmentinde yer alan sedan otomobili Megane resmi olarak...

Yeni Megane Sedan Sonbaharı Bekliyor

Yeni Megane Sedan, segmentinde tek olan, panoramik elektrikli cam tavanı ile vurgulanan dinamik tasarımı ile dikkat çekiyor. Devamı TopGear Ağustos sayısında.