Etiketler Mercedes-benz

Etiket: mercedes-benz

Mercedes-AMG GT S Roadster, 522 beygirle geldi

Mercedes-AMG, GT model ailesini genişletmeye devam ediyor. Alman üretici GT S Roadster modeli ile GT Roadster ve GT C Roadster arasındaki boşluğu doldurmuş.

Mercedes-AMG GT 63S, Edition 1 versiyonu ile Avrupa’ya merhaba diyor

İlk olarak Cenevre Otomobil Fuarı ile karşımıza çıkan Mercedes-AMG GT 4-door Coupe, Edition 1 versiyonu ile satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Volvo, Mercedes-Benz motorlarını kullanabilir

Geely’nin yönetim kurulu başkanının Daimler’nin %9.69’luk hissesini satın alması üzerine Volvo ve Mercedes-Benz hakkında ortaklık iddiaları gündeme geldi.

Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept beklediğimizden çok farklı

Pekin Fuarı'nda tanıtılacak olan Mercedes-Maybach Ultimate Luxury konseptin görselleri paylaşıldı. Konsept model tasarımıyla oldukça farklı görünüyor.

Mercedes-Maybach S650 Pullman güncellendi

S-Serisi'nin güncellenmesinin ardından Mercedes-Maybach gözünü modelin uzatılmış kardeşi Pullman'a çevirdi. Lüks otomobil, birkaç yıl önce tanıtılan Vision Mercedes-Maybach 6 Concept modelinde yer alan yeni bir...

Cenevre’nin yıldızı: Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé

Mercedes-AMG, dört kapılı GT 4 Coupe modelini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sonunda tanıttı.

Makyajlı Mercedes-Benz C-Serisi yeni oyuncaklarıyla geldi

Mercedes-Benz, makyajlanan C-Serisi'nin görsellerini paylaştı. Alman marka güncellenen modelini Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergileyecek.

2019 Mercedes-AMG G63 ortaya çıktı

Mercedes-AMG, yeni nesil G-Serisi'nin tanıtımının ardından sonunda yeni G63'ün üzerindeki perdeleri kaldırdı.

Yeni nesil Mercedes-Benz Sprinter’ın tanıtımı yaklaşıyor

Mercedes-Benz, yeni Sprinter'ın tanıtmaya hazırlanıyor. Alman marka, tanıtım öncesinde son bir teaser videosuna yer verdi.

2019 Mercedes-Benz Sprinter, 6 Şubat’ta tanıtılacak

2006 yılından beri hayatımızda olan mevcut Sprinter artık ömrünün sonuna geldi. Ticari aracın yeni nesli 6 Şubat'ta düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak.