Etiketler Mercedes-benz

Etiket: mercedes-benz

2019 Mercedes-Benz B-Serisi Paris’te yüzünü gösterdi

2019 Mercedes-Benz B-Serisi yeni nesliyle Paris'e ayak bastı. Yeni model sportif tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çekti.

Mercedes-AMG Project One artık sadece ‘One’

Mercedes-AMG, hiper otomobili Project One'nin testlerine devam ederken araçlarının ismini de değiştirmeye karar vermiş.

Mercedes-AMG Project One’nin testlerinden ilk görüntüler

Mercedes-AMG, uzun zamandır beklenen hiper otomobilleri Project One'nin testlerinden görüntüler paylaştı. Yeni model F1 araçları ile birlikte geliştiriliyor.

Elektrikli Mercedes-Benz EQC, Tesla ile savaşmaya hazır

Mercedes-Benz, elektrikli otomobil yarışına EQC ile giriş yaptı. SUV model dört tekerlekten çekiş sistemi ve 450 km'lik menzili ile öne çıkıyor.

Elektrikli Mercedes-Benz EQC’den yeni teaser

Mercedes-Benz elektrikli SUV modeli EQC'nin ipuçlarını aktarmaya devam ediyor. Yeni model 4 Eylül'de İsveç'te sahne alacak.

Mercedes-AMG GT S Roadster, 522 beygirle geldi

Mercedes-AMG, GT model ailesini genişletmeye devam ediyor. Alman üretici GT S Roadster modeli ile GT Roadster ve GT C Roadster arasındaki boşluğu doldurmuş.

Mercedes-AMG GT 63S, Edition 1 versiyonu ile Avrupa’ya merhaba diyor

İlk olarak Cenevre Otomobil Fuarı ile karşımıza çıkan Mercedes-AMG GT 4-door Coupe, Edition 1 versiyonu ile satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Volvo, Mercedes-Benz motorlarını kullanabilir

Geely’nin yönetim kurulu başkanının Daimler’nin %9.69’luk hissesini satın alması üzerine Volvo ve Mercedes-Benz hakkında ortaklık iddiaları gündeme geldi.

Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept beklediğimizden çok farklı

Pekin Fuarı'nda tanıtılacak olan Mercedes-Maybach Ultimate Luxury konseptin görselleri paylaşıldı. Konsept model tasarımıyla oldukça farklı görünüyor.

Mercedes-Maybach S650 Pullman güncellendi

S-Serisi'nin güncellenmesinin ardından Mercedes-Maybach gözünü modelin uzatılmış kardeşi Pullman'a çevirdi. Lüks otomobil, birkaç yıl önce tanıtılan Vision Mercedes-Maybach 6 Concept modelinde yer alan yeni bir...