Etiketler Mini

Etiket: Mini

MINI, model çeşitliliğini arttırıyor

Mini, tam elektrikli modelinin üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.Buna ek olarak model çeşitliliğini daha da arttırmak istediğini belirtti.

MINI’ler artık Çin’de üretilebilir

BMW, Great Wall Motor ile bir anlaşmaya varmanın eşiğinde. Eğer anlaşma gerçekleşirse Mini araçlar Çin'de üretilmeye başlanacak.

MINI, John Cooper Works GP konseptini Frankfurt’a getiriyor

MINI, John Cooper Works GP konsept modelini Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergileyecek. Konsept model oldukça agresif bir görünüme sahip.

MINI Electric Concept geleceğe ışık tutuyor

MINI, elektrikli modellerinin bir ön gösterimi niteliğinde olan Electric konseptini ortaya çıkardı. Konsept araç Frankfurt'ta görücüye çıkacak.

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tamamen elektrikli Mini görebiliriz

Tam elektrikli Mini Frankfurt Otomobil Fuarı'nda önümüzdeki ay tanıtılacak

TAPTAZE MINI COUNTRYMAN

Yeni Mini Cooper Countryman ALL4, 136 bg’lik 1.5 litre üç silindirli yeni nesil benzinli motor, güçlü 8 ileri otomatik şanzıman ile hem şehir içi...

İstanbul Autoshow’da boş stant sayısı artıyor! 4 yeni firma…

Fuara katılmayacağını açıklayan 16 firmanın ardından 4 yeni firma daha stantlarının yerini boş bıraktı... Türkiye'nin şüphesiz en büyük otomotiv buluşması olan İstanbul Autoshow'un düzenleneceği tarihe...

Bir Otomobilde En Fazla İnsan

Mini, Cooper’ın dört kişilik olduğunu belirtiyor ancak anlaşılan o ki bu sayı biraz kötümser. 2012 yılında 28 jimnastikçi bir Cooper’a sığmayı başardı. Klasik bir...

Mini Cooper Cabrio ve Mazda MX-5

Arka koltukları zaten kullanmayacaksınız. Asıl soru: hangisi daha eğlenceli? Detaylı ilk sürüşü TopGear Ağustos sayısında.