Etiketler Mitsubishi

Etiket: Mitsubishi

Renault-Nissan ortaklığı Volkswagen’i geride bıraktı

Renault-Nissan ittifakı Volkswagen Grubu'nu geride bırakarak 2017 yılında en çok satış yapan otomobil üreticisi oldu.

Tesla sanıldığı kadar çevre dostu olmayabilir

MIT'nin yaptığı bir araştırmaya göre araçların yaşam döngüleri boyunca yaptıkları CO2 salınımı hesaplanınca elektrikli Tesla'nın sanıldığı kadar çevre dostu olmadığı anlaşılıyor.

Yeni nesil Mitsubishi Space Star, Renaut Clio platformunu kullanacak

Mitsubishi, süpermini sınıfında daha iddialı bir şekilde rol almak istiyor. Japon marka, Renault Clio platformunu yeni modelinde kullanma hedefinde.

Mitsubishi, e-Evolution konseptinin üzerindeki örtüleri kaldırdı

Mitsubishi, 'Evolution' ismini crossover konseptiyle yeniden hayata döndürüyor. 3 adet elektrik motoruna sahip olacak olan model yapay zekayla donatılmış.

Mitsubishi’nin 3 yıllık strateji planı açıklandı

Mitsubishi, yapacağı yatırımlarla 11 yeni model planlıyor. Japon firma böylece toplam model satışını ve kârını %30 oranında arttırma hedefinde.

Mitsubishi e-Evolution konseptinin perdeleri kalkıyor

Mitsubishi, efsanevi Evolution adını bir konseptiyle Tokyo Motor Fuarına taşıyor.

Mitsubishi Evo, crossover konseptine dönüştü

Mitsubishi, Evo ismini farklı bir gövde tipinde kullanmaya hazırlanıyor. Tanıtılan e-Evolution konsepti coupe formlu bir SUV modeli işaret ediyor.

9 büyük otomobil üreticisi Frankfurt Otomobil Fuarı’na katılmayacak

Markalar, geleneksel fuarlara olan ilgilerini gittikçe yitiriyor. Alınan bilgilere göre Frankfurt Otomobil Fuarı'na 9 büyük üretici katılmayacak.

Elveda Lancer

Mitsubishi, Lancer’ın üretimini Ağustos ayında sonlandırmaya hazırlanıyor. Mitsubishi’nin geleceğe dair planlarında crossover’ları diğer tüm modellerin önüne koyma niyetleri apaçık ortada. Mirage’ın eleştirmenlerden gelen kötü eleştirilere...

Suçlu Zevkler

2015’ten beri savunulmazı savunuyoruz. Bazen kötü bir otomobil iyi bir yolculuk sunmasıyla ile hayatta kalabilir. Mitsubishi 3000GT için durum böyleydi çünkü onu kurtaracak herhangi bir...