Etiketler Mustang

Etiket: mustang

Şimdiye kadarki en hızlı Ford Mustang tanıtıldı

Sunduğu performans ve agresif detaylarla beğeni kazanan 2020 Ford Shelby Mustang GT500, bu yılın kış aylarında satışa sunulacak

Ford’un yeni modellerinden ilk görseller

Ford, önümüzdeki üç yıl içerisinde tanıtacağı modellerin teaser görsellerini paylaştı. Yeni modeller arasında 3 SUV ve Mustang Shelby GT500 bulunuyor.

Ford Performance modelleri bir araya geldi

8 farklı Ford Performance modelinin direksiyonuna geçen Ford Chip Ganassi yarış ekibinin sürücüleri, Barcelona yakınlarındaki Motorland pistine çıktı.

Ford Mustang 2018’de yeni bir performans paketine kavuşacak

2018 Ford Mustang'de yeni bir performans paketine yer verilecek. Yeni paket ile birlikte Mustang, Camaro SS 1LE modeline rakip olacak.

Yenilenen Ford Mustang Avrupa pazarına sunuluyor

Ford, yeni Mustang modelini Avrupa'da satışa çıkarıyor. Yeni model 2018 yılının başında sahiplerine teslim edilecek.

Yeni Ford Mustang’ın kataloğu ortaya çıktı

2018 Ford Mustang'in kataloğu gün yüzüne çıktı. 2017 yılının sonunda piyasaya çıkacak olan modelde 5 ayrı paket müşterilerini bekliyor olacak.

GÜNÜN COUPE’Sİ

Dört silindirli turbo motorlara sahip dört havalı coupe... Almanya, Japonya, Amerika ve İngiltere bu çekişmede karşı karşıya geliyor.Devamı TopGear Ağustos sayısında.

YILIN MUSCLE CAR’I FORD MUSTANG

Yıllardır aranılan Muscle Car tadı, Ford’un ellerinde en uygun yağ-kas oranıyla Mustang’in vücudunda yeniden hayat buldu. On dokuzuncu yüzyılın başlarında ünlü sözlük yazarı Noah...

Mustang Yarış Atına Karşı

Bir yanda ABD’nin yabani atı, diğer yanda bir Arap atı. Belirlediğimiz rotada hangisi daha hızlı olacak? Yazıya komşularımdan özür dileyerek başlamak istiyorum çünkü çekim günü,...