Etiketler Nissan

Etiket: nissan

Nissan, 370Z’yi kar otomobiline dönüştürdü

Nissan, 370Z ile oldukça çılgın bir projeye imza attı. Japon üretici paletli 370Zki ile oldukça güzel bir kar aracı ortaya koydu.

Renault-Nissan ortaklığı Volkswagen’i geride bıraktı

Renault-Nissan ittifakı Volkswagen Grubu'nu geride bırakarak 2017 yılında en çok satış yapan otomobil üreticisi oldu.

Renault’tan yeni turbo beslemeli motor

Renault, Nissan ve Mercedes-Benz ortaklığıyla geliştirilen yeni turboşarjlı benzinli motorunu tanıttı. Yeni ünite üç farklı güç seviyesine sahip olacak.

Yeni nesil Mitsubishi Space Star, Renaut Clio platformunu kullanacak

Mitsubishi, süpermini sınıfında daha iddialı bir şekilde rol almak istiyor. Japon marka, Renault Clio platformunu yeni modelinde kullanma hedefinde.

Yeni Nissan Pathfinder’in görselleri sızdırıldı

Nissan'ın Navara üzerinde yükselecek olan SUV modelinin görüntüleri sızdırıldı. Yeni Pathfinder'in ilk olarak Asya pazarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Nissan, Formula E’de yarışacak

Nissan, motor sporlarındaki başarılarına yenilerini eklemek ve elektrikli araçlarını küresel bir platform taşımanın peşinde. Seneye Nissan'ı Formula E'de yarışırken göreceğiz.

Nissan, elektrikli IMx konseptini Tokyo’da görücüye çıkardı

Nissan, elektrikli konsept SUV modelini tanıttı. Tokyo Fuarı'nda görücüye çıkan model tamamen otonom sürüş teknolojilerine sahip.

Nissan’ın elektrikli SUV konseptinin ayrıntıları ortaya çıkıyor

Nissan'ın Tokyo Otomobil Fuarı'nda tanıtmaya hazırlandığı elektrikli SUV konseptinin yeni bir görüntüsü internete sızdırıldı.

Nissan, Tokyo Fuarı için yeni bir crossover konsepti hazırlamış

Nissan, Tokyo Fuarı'nda sergilemek üzere yeni bir crossover konsepti tasarlamış. Konsept modelin çeşitli otonom sürüş özelliklerine sahip olması bekleniyor.

Nissan Dev bir uzaktan kumandalı araba üretti: GT-R/C

Nissan, Gran Turismo Sport ve PlayStation iş birliğinden doğan Nissan GT-R/C. Gerçek boyuttaki uzaktan kumandalı araç piste çıkıyor.