Etiketler Nissan

Etiket: nissan

Nissan, Tokyo Fuarı için yeni bir crossover konsepti hazırlamış

Nissan, Tokyo Fuarı'nda sergilemek üzere yeni bir crossover konsepti tasarlamış. Konsept modelin çeşitli otonom sürüş özelliklerine sahip olması bekleniyor.

Nissan Dev bir uzaktan kumandalı araba üretti: GT-R/C

Nissan, Gran Turismo Sport ve PlayStation iş birliğinden doğan Nissan GT-R/C. Gerçek boyuttaki uzaktan kumandalı araç piste çıkıyor.

Nissan Leaf Nissan Concept tanıtıldı

Nissan Leaf Nismo Concept modelinin ayrıntıları Tokyo Otomobil Fuarı öncesinde marka tarafından paylaşıldı. Yeni model agresif tasarım elemanlarına sahip.

Nissan Leaf Nismo Concept yüzünü gösterdi

Nissan, Leaf modelini yeni tanıtmasına rağmen aracın farklı versiyonları üzerinde çalışmaya şimdiden başladı. Leaf Nismo Concept'i Tokyo'da görebiliriz.

Dacia, uygun fiyatlı modellerle elektrikli araç pazarına girebilir

Markanın Avrupa patronu Jean Christophe Kugler, Dacia’nın elektrikli bir araç üreteceği iddialarını doğruladı.

Nissan, elektrikli SUV modelini tanıtmaya hazırlanıyor

Nissan, tamamen elektrikli SUV modelini Tokyo Otomobil Fuarı'nda tanıtacak. Yeni modelin Qashqai'den biraz daha büyük olması bekleniyor.

Nissan, yeni Leaf’i gün yüzüne çıkardı

Nissan, elektrikli modeli Leaf'i tanıttı. Yeni model yenilenen elektrikli güç ünitesinin yanında birçok teknolojik ögeyi de içinde barındırıyor.

Nissan 370Z Coupe makyajlanıyor

Nissan'ın 370Z modeli 2018 yılı ile birlikte makyaja tabi tutulacak. Uzun zamandır piyasada olan model küçük değişiklikler ile yoluna devam edecek.

Yeni Nissan Leaf’in teaser görüntüleri gelmeye devam ediyor

Nissan, yeni elektrikli modeli Leaf'in teaser görüntülerini paylaşmaya devam ediyor. Paylaşılan görüntü ile aracın arka tarafı gözler önüne serilmiş.

9 büyük otomobil üreticisi Frankfurt Otomobil Fuarı’na katılmayacak

Markalar, geleneksel fuarlara olan ilgilerini gittikçe yitiriyor. Alınan bilgilere göre Frankfurt Otomobil Fuarı'na 9 büyük üretici katılmayacak.