Etiketler Nürburgring

Etiket: Nürburgring

Renault gözünü Nürburgring’e dikti: Megane RS Trophy

Renault, 300 beygir güç ve 420 Nm tork üreten Megane RS Trophy'nin üzerindeki örtüleri kaldırdı. Yeni model rekor için geliyor.

Yeni Porsche 911 GT3 RS Nürburgring’e çıktı

Porsche, 991.2 GT3 RS ile yeni bir tur rekoru için Nürburgring'e çıktı ve gelen haberlere göre Alman üretici Yeşil Cehennem’de 7 dakikanın altına inmiş.

BMW M5’ten yeni tur rekoru

BMW, yeni M5'i Uluslararası Şangay Yarış Pisti'ne çıkardı. Performanslı model, pistin sedan modeller süre rekorunu yaklaşık 5 saniye geliştirdi.

Renault, yeni Megane RS’in ayrıntılarını paylaştı

Renault, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megane RS’yi tanıtmasının ardından aracın ayrıntılarına yer verilen bir video yayınladı.

Lamborghini Urus son hazırlıklarını yapıyor

Lamborghini, SUV modeli Urus’un 4 Aralık tarihinde yapılacak lansmanı öncesinde aracın testlerine Nürburgring’de devam ediyor.

Jaguar, Nürburgring 4 kapılı araçlar tur rekorunu kırmak istiyor

Jaguar, XE SV Project 8 ile Nürburgring rekorunun peşinde. Rekor şuanda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'nun elinde.

Lamborghini’nin üretim tesisleri Urus için özel hazırlandı

Lamborghini, Urus için üretim tesislerini elden geçirdi. Tesisin üretim kapasitesi iki katına çıkarılırken kullanılan teknolojiler de geliştirilmiş.

Yeni Opel Insignia GSi, selefi OPC’ye göre oldukça hızlı

Yeni Opel Insignia GSi, selefi OPC'ye göre Nürburgring'de çok daha hızlı turlar attı. Yeni model hafif yapısı ile güç dezavatajının üstesinden gelmiş.

Nürburgring’in en hızlı SUV’u Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio oldu

Alfa Romeo, Stelvio Quadrifoglio ile Nürburgring en hızlı SUV tur rekorunu ele geçirdi. Performanslı SUV'nin derecesi 7.51.7 olarak açıklandı.

EP9, Radical’i de geçti ve Nürburgring’in en hızlısı oldu (Video)

Nio EP9, Radical SR8LM'ye ait olan ve yıllardır kırılamayan rekoru kırdı. Yıllardır Nürburgring'de kırılmayı bekleyen bir rekor vardı: 6:48:00. Radical SR8LM'ye ait bu rekora en çok...