Etiketler Opel

Etiket: opel

Opel, Cascada, Adam ve Karl’ın ipini çekiyor

Opel, yeni ürün planlaması ile bazı modellere veda etmeye hazırlanıyor. Başarısını devam ettiren modeller ise yeni nesillerle karşımıza çıkacak.

Opel’in yeni yüzü: GT X Experimental Concept

Opel yeni konsept modeli ile birlikte markanın yeni tasarım felsefesinin ipuçlarını veriyor. Konsept modelin elektrikli olması bekleniyor.

İşte Opel’in yeni yüzü

Alman marka, yeni tasarım dilini yıl sonuna doğru tanıtılması planlanan, henüz ismi açıklanmayan bir konsept modelle ortaya çıkarma hedefinde.

Opel Corsa GSi yeniden hayata dönüyor

Opel, Insignia GSi'nin ardından birer birer ikonik GSi modellerini hayata döndürmeye başlıyor. Corsa da GSi versiyona kavuşuyor.

Opel’den gizemli bir teaser paylaşımı

Opel, esrarengiz bir teaser görüntüsünü twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan modelin elektrikli bir SUV olduğu düşünülüyor.

Yeni Opel Insignia GSi, selefi OPC’ye göre oldukça hızlı

Yeni Opel Insignia GSi, selefi OPC'ye göre Nürburgring'de çok daha hızlı turlar attı. Yeni model hafif yapısı ile güç dezavatajının üstesinden gelmiş.

Opel, GSi ailesini Insignia Sports Tourer ile genişletiyor

Opel, GSi model ailesini hızlı bir şekilde genişletiyor. Ailenin son üyesi ise Insignia GSi Spors Tourer modeli olacak.

Opel Insignia’ya yeni dizel motor

Opel, 2.0 BiTurbo dizel motorunu Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı yeni Insignia Country Tourer ile birlikte görücüye çıkaracak.

Opel Insignia Grand Sport – Galeri

Opel'in yenilen Insignia modelinin görsellerini sizin için sıraladık.

eXtra MOKKA

ADINA X UZANTISI EKLENEN MOKKA YENİ SULARA YELKEN AÇIYOR. PEKİ İLK İZLENİM NASIL? Opel, 2016’nın son çeyreğini yeni Mokka X ile karşılıyor. Model adının sonuna...