Etiketler Porsche

Etiket: porsche

Porsche, elektrikli hiper otomobil üreticisi Rimac’ın hisselerini satın aldı

Porsche, elektrikli otomobil üreticisi Rimac'ın yüzde 10 hissesini satın aldı. Rimac, Concept_One ve C_Two elektrikli hiper otomobilleriyle öne çıkmıştı.

Porsche Taycan’dan yeni teaser

Porsche'nin ilk elektrikli spor otomobili olacak olan Taycan'ın üretimine önümüzdeki yıl başlanacak. Yeni modelin 'Hayat dolu genç at' anlamına gelen model ismi ise geçtiğimiz...

Porsche, 2019 Cayenne E-Hybrid’i tanıttı

Hibrit modellere oldukça önem veren Porsche, yenilenen Cayenne E-Hybrid'i tanıttı. Yeni modelde toplamda 461 beygir güç üretebiliyor.

Porsche 911 GT3 RS, 6 dakika 54.6 saniyelik Nürburgring tur süresine...

Porsche 991.2 GT3 RS’in Nürburgring’i 7 dakikanın altında turladığı iddiaları gelmişti. Şimdi ise bu iddiaları doğrulayan resmi bir video paylaşıldı.

Yeni Porsche 911 GT3 RS Nürburgring’e çıktı

Porsche, 991.2 GT3 RS ile yeni bir tur rekoru için Nürburgring'e çıktı ve gelen haberlere göre Alman üretici Yeşil Cehennem’de 7 dakikanın altına inmiş.

Porsche 919 Evo, Formula 1 aracından daha hızlı

Porsche, bu sene WEC'de yarışmayacak olabilir ancak bu Le Mans'ı daha önce kazanan 919 Hybrid'in işinin bittiği anlamına gelmiyor.

Porsche, tamamen elektrikli 911 üretmeyecek

Porsche, 2025 yılına gelindiğinde satışlarının dörtte birini oluşturmasını beklediği elektrikli otomobilleri arasında 911'in yer almayacağını açıkladı.

Porsche, makyajlanan 911 GT3 RS’i gün yüzüne çıkardı

Porsche, makyajlanan 911 GT3 RS'in üzerindeki örtüleri kaldırdı. Alman üretici tanıtımın ardından yeni modelin siparişlerini almaya başladı.

Porsche Müzesi’ndeki en eski 911

Üç yıllık uzun restorasyon çalışmalarının ardından Porsche Müzesi en sonunda koleksiyonlarındaki en eski 911'i gün yüzüne çıkardı.

Porsche 911, geleneklerine bağlı bir otomobil

Porsche 911 modelinin 47 yılda ne kadar değişime uğradığını ve bu değişimlere uğrarken orijinaline ne kadar sadık kaldığını anlatan bir video Porsche'nin resmi YouTube kanalı tarafından paylaşıldı.