Etiketler Porsche

Etiket: porsche

Porsche, Mission E Cross Turismo’yu üretime sokuyor

Elektirkli Taycan modelini tanıtmaya hazırlanan Porsche, şimdi de Mission E Cross Turismo konseptini hayata geçirmeyi planlıyor.

2019 Porsche Panamera GTS, 460 beygirle geldi

Porsche Panamera model ailesi GTS ile birlikte genişlemeye devam ediyor. 2019 Panamera GTS sahip olduğu 460 beygirle öne çıkıyor.

Porsche 911 Targa 4 GTS Exclusive Manufaktur Edition, fiyatı da ismi...

2019 Porsche 911 önümüzdeki ay tanıtılacak ancak Alman marka mevcut 911 modelinin yeni versiyonlarını sunmaya devam ediyor.

Dizel motorlu Porsche modellerine elveda

Emisyon skandalının ardından dizel motorlu araçlarını satmakta zorlanan Porsche, bu araçların satışını resmi olarak durdurma kararı aldı.

Porsche, Cayman GT4 Clubsport Concept ile rallilere göz kırptı

Rallye Deutchland'da ilk olarak karşımıza çıkacak olan konsept, standart Porsche Cayman GT4 Clubsport baz alınarak ralliler için geliştirilmiş.

2019 Porsche Macan yeni tasarımı ve teknolojileriyle geldi

Porsche, makyajlanan Macan'ı gün yüzüne çıkardı. Makyaj ile birlikte tasarımı elden geçirilen aracın teknolojileri de önemli ölçüde gelişmiş.

Porsche, elektrikli hiper otomobil üreticisi Rimac’ın hisselerini satın aldı

Porsche, elektrikli otomobil üreticisi Rimac'ın yüzde 10 hissesini satın aldı. Rimac, Concept_One ve C_Two elektrikli hiper otomobilleriyle öne çıkmıştı.

Porsche Taycan’dan yeni teaser

Porsche'nin ilk elektrikli spor otomobili olacak olan Taycan'ın üretimine önümüzdeki yıl başlanacak. Yeni modelin 'Hayat dolu genç at' anlamına gelen model ismi ise geçtiğimiz...

Porsche, 2019 Cayenne E-Hybrid’i tanıttı

Hibrit modellere oldukça önem veren Porsche, yenilenen Cayenne E-Hybrid'i tanıttı. Yeni modelde toplamda 461 beygir güç üretebiliyor.

Porsche 911 GT3 RS, 6 dakika 54.6 saniyelik Nürburgring tur süresine...

Porsche 991.2 GT3 RS’in Nürburgring’i 7 dakikanın altında turladığı iddiaları gelmişti. Şimdi ise bu iddiaları doğrulayan resmi bir video paylaşıldı.