Etiketler Porsche

Etiket: porsche

Doğal karbon fiberden üretilen Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport tanıtıldı

Daha iyi sürüş kabiliyeti ve daha hızlı tur süreleri sunmak için tasarlanan Cayman GT4 Clubsport, iki farklı versiyonla sunulacak.

İşte Porsche’nin gizli kalmış prototipleri

Porsche’nin Araştırma ve Geliştirme departmanının 'sırlar odasından', bugünün ikonik araçlarının bazıları için ön ayak olan bir dizi prototip paylaşıldı.

2019 Porsche Macan S’ye yeni V6 motor

Turbo beslemeli 3.0 litrelik V6 motor, 354 beygir güç ve 480 Nm tork sunuyor. Porsche bunların yanında aracın şasisini de elden geçirmiş.

2019 Porsche 911 daha güçlü, daha teknolojik ve çok tanıdık

Uzun zamandır beklenen 2019 Porsche 911 sonunda Los Angeles Otomobil Fuarı ile birlikte gün yüzüne çıktı.

Porsche, Mission E Cross Turismo’yu üretime sokuyor

Elektirkli Taycan modelini tanıtmaya hazırlanan Porsche, şimdi de Mission E Cross Turismo konseptini hayata geçirmeyi planlıyor.

2019 Porsche Panamera GTS, 460 beygirle geldi

Porsche Panamera model ailesi GTS ile birlikte genişlemeye devam ediyor. 2019 Panamera GTS sahip olduğu 460 beygirle öne çıkıyor.

Porsche 911 Targa 4 GTS Exclusive Manufaktur Edition, fiyatı da ismi...

2019 Porsche 911 önümüzdeki ay tanıtılacak ancak Alman marka mevcut 911 modelinin yeni versiyonlarını sunmaya devam ediyor.

Dizel motorlu Porsche modellerine elveda

Emisyon skandalının ardından dizel motorlu araçlarını satmakta zorlanan Porsche, bu araçların satışını resmi olarak durdurma kararı aldı.

Porsche, Cayman GT4 Clubsport Concept ile rallilere göz kırptı

Rallye Deutchland'da ilk olarak karşımıza çıkacak olan konsept, standart Porsche Cayman GT4 Clubsport baz alınarak ralliler için geliştirilmiş.

2019 Porsche Macan yeni tasarımı ve teknolojileriyle geldi

Porsche, makyajlanan Macan'ı gün yüzüne çıkardı. Makyaj ile birlikte tasarımı elden geçirilen aracın teknolojileri de önemli ölçüde gelişmiş.