Etiketler Porsche

Etiket: porsche

Porsche 911, geleneklerine bağlı bir otomobil

Porsche 911 modelinin 47 yılda ne kadar değişime uğradığını ve bu değişimlere uğrarken orijinaline ne kadar sadık kaldığını anlatan bir video Porsche'nin resmi YouTube kanalı tarafından paylaşıldı.

Daha az ağırlık daha fazla sürüş keyfi: Porsche 911 Carrera T

Porsche, 911 modelinin farklı versiyonlarını sunmaya devam ediyor. Alman marka son olarak özellikle sürüş meraklıları için piyasaya sürülen hafifletilmiş Carrera T modelini gün yüzüne...

Porsche 718 GTS’e merhaba deyin

Porsche 718 Boxster GTS ve 718 Cayman GTS modellerini tanıttı. 365 PS güce sahip araçların siparişleri alınmaya başlandı.

Ayda 2,000$’a 8 farklı Porsche sahibi olmak ister misiniz?

ABD'de Porsche tarafından başlatılan abonelik sistemi ile kullanıcılar istediği zaman farklı Porsche modellerine erişim sağlayabilecek.

Porsche, Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo modelini tanıttı

Yeni Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo tanıtıldı. Hibrit model toplamda 680 beygir güç üretiyor.

Yeni Porsche Cayenne Turbo Frankfurt’ta tanıtıldı

Porsche, Cayenne model gamının en tepesinde yer alan Turbo'yu Frankfurt'ta tanıttı. Yeni model sahip olduğu performans verileri ile oldukça dikkat çekti.

Porsche, yeni Cayenne modelini tanıttı

Porsche, yeni nesil Cayenne modelini Frankfurt öncesinde tanıttı. Yeni model alçak tavan yapısı ile daha sportif bir duruş sergiliyor.

Porsche, yeni Cayenne’nin silüetini paylaştı

Porsche, üçüncü nesil Cayenne modelini 29 Ağustos’ta tanıtılacağını açıklamıştı. Alman markanın ‘Müzik, ışık ve koreografi ile muhteşem bir sunuma tanık olun’ diyerek duyurduğu uluslararası...

2018 Porsche Cayenne 29 Ağustos’ta tanıtılıyor

Porsche, 2018 Cayenne üzerinde son rötuşlarını yapıyor ancak dizel Cayenneler ertelendi.

Gelmiş geçmiş en hızlı 911 sonunda resmen tanıtıldı

Porsche'nin merakla beklenen 911 GT2 RS modeli en sonunda tanıtıldı. Daha piyasaya çıkmadan tamamı satılan aracın performans verileri dikkat çekti.