Etiketler Range rover

Etiket: range rover

Range Rover Evoque ikinci nesli ile karşınızda

İlk neslin başarısının ardından formülü değiştirmeyen Land Rover, yeni modeli evrimsel tasarım ve teknoloji ile harmanlamış.

Volvo XC60 ve Alfa Romeo Stelvio kozlarını paylaşıyor

Top Gear'ın yeni bölümünde Alpine A110'un yanı sıra Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC60 ve Range Rover Velar'ın yer aldığı SUV karşılaştırmasını izleyeceğiz.

2018 Dünyada Yılın Otomobili Ödülü Volvo XC60’ın oldu

2018 yılının en iyi modelleri de belli oldu. Yeni Volvo XC60, Dünyada Yılın Otomobili Ödülü'ne layık görüldü.

Range Rover SV Coupe’den ilk teaser

Land Rover, Range Rover SV Coupe modelinin ilk teaser görselini Cenevre Otomobil Fuarı'nda yapılacak tanıtımı öncesinde yayınladı.

Makyajlanan 2018 Range Rover tanıtıldı

Land Rover, 2018 Range Rover'ı tanıttı. Güncellenen model hibrit güç ünitesine ve yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak.

Range Rover Sport, 2018’de yeni hibrit ve daha güçlü SVR versiyonu...

Range Rover Sport makyajlanmış versiyonunun yanı sıra şarj edilebilir hibrit ve SVR versiyonunu çıkardı.

Satın alabileceğiniz en hızlı Evoque

Yeni 290 beygirlik motorla Evoque'dan bir hot hatch performansı mı? Kulağa hoş geliyor.  Range Rover Evoque'a merakınız var ancak komşunuzun Golf R'ının çok gerisinde kalmaktan...

Evoque vers. 2.0

Bu sınıfta iyi bir model satın almayı düşünüyorsanız Evoque sizi yeterince mutlu edebilecek özelliklere sahip. Detaylı ilk sürüşü TopGear Ağustos sayısında.

HER MEVSİME UYGUN RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

Dünyanın ilk Premium Kompakt Convertible SUV aracı yeni Range Rover Evoque Convertible 115 bin 800 Euro’dan başlayan fiyatlarla Temmuz ayından itibaren Borusan Otomotiv Yetkili...

YILIN EN İYİ SESİ RANGE ROVER SPORT SVR

SVR’nin nasıl bu kadar iyi titreşimler yarattığını görmek için ses sanatının derinliklerine iniyoruz. Bu dergi birçok şeyi yapabilir fakat ne yazık ki Range Rover Sport...