Etiketler Renault

Etiket: Renault

Yeni nesil Mitsubishi Space Star, Renaut Clio platformunu kullanacak

Mitsubishi, süpermini sınıfında daha iddialı bir şekilde rol almak istiyor. Japon marka, Renault Clio platformunu yeni modelinde kullanma hedefinde.

Nissan, Formula E’de yarışacak

Nissan, motor sporlarındaki başarılarına yenilerini eklemek ve elektrikli araçlarını küresel bir platform taşımanın peşinde. Seneye Nissan'ı Formula E'de yarışırken göreceğiz.

Renault, Captur’un yanında başka bir küçük SUV sunmaya hazırlanıyor

Renault, Avrupa'da çok başarılı olan Captur modelinin yanına yeni bir küçük SUV sunmayı planlıyor. Yeni model İspanya'da üretilecek.

Dacia, uygun fiyatlı modellerle elektrikli araç pazarına girebilir

Markanın Avrupa patronu Jean Christophe Kugler, Dacia’nın elektrikli bir araç üreteceği iddialarını doğruladı.

Renault Sport patronu performanslı SUV modelleri üretebileceklerini söyledi

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megan RS’i tanıtan Renault, diğer modellerinin performanslı versiyonları için de heveslenmiş gibi görünüyor.

Gelecek nesil Renault Megane RS’ler elektriklenecek

Renault, Megane RS'yi daha yeni tanıtmasına rağmen bir sonraki modeli düşünmeye başladı. Yeni model muhtemelen elektrik desteğine sahip olacak.

McLaren’in yeni motor tedarikçisi Renault olacak

McLaren, Honda ile ortaklığını motor sorunları nedeniyle sonlandırdı. Marka önümüzdeki 3 sene için Renault ile sözleşme imzaladı.

Renault Symbioz ile evinizde bir oda fazla olacak

Renault, Symbioz konsepti ile şimdiden 2030 yılını düşündüğünü gösterdi, Yeni modelin en ilginç özelliği ise evde ek bir oda olarak kullanılabilmesi.

En güçlü Renault Megane RS tanıtıldı

Renault, uzun zamandır beklenen ateşli Megane RS'yi sonunda tanıttı. Yeni model şimdiye kadarki en güçlü Megane RS olacak.

Elektrikli Renault Twingo yolda

Renault, Twingo'nun elektrikli versiyonunu üretebilir. Elektrikli aracın Smart modellerinin altyapısını kullanması bekleniyor.