Etiketler Renault

Etiket: Renault

Renault’tan yeni turbo beslemeli motor

Renault, Nissan ve Mercedes-Benz ortaklığıyla geliştirilen yeni turboşarjlı benzinli motorunu tanıttı. Yeni ünite üç farklı güç seviyesine sahip olacak.

Alpine A110, Premiere Edition ile geliyor

Bu yılın başında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Alpine A110, fotoğraf çekimleri ve test sürüşü için Güney Fransa’daydı

Renault, yeni Megane RS’in ayrıntılarını paylaştı

Renault, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megane RS’yi tanıtmasının ardından aracın ayrıntılarına yer verilen bir video yayınladı.

Yeni nesil Mitsubishi Space Star, Renaut Clio platformunu kullanacak

Mitsubishi, süpermini sınıfında daha iddialı bir şekilde rol almak istiyor. Japon marka, Renault Clio platformunu yeni modelinde kullanma hedefinde.

Nissan, Formula E’de yarışacak

Nissan, motor sporlarındaki başarılarına yenilerini eklemek ve elektrikli araçlarını küresel bir platform taşımanın peşinde. Seneye Nissan'ı Formula E'de yarışırken göreceğiz.

Renault, Captur’un yanında başka bir küçük SUV sunmaya hazırlanıyor

Renault, Avrupa'da çok başarılı olan Captur modelinin yanına yeni bir küçük SUV sunmayı planlıyor. Yeni model İspanya'da üretilecek.

Dacia, uygun fiyatlı modellerle elektrikli araç pazarına girebilir

Markanın Avrupa patronu Jean Christophe Kugler, Dacia’nın elektrikli bir araç üreteceği iddialarını doğruladı.

Renault Sport patronu performanslı SUV modelleri üretebileceklerini söyledi

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Megan RS’i tanıtan Renault, diğer modellerinin performanslı versiyonları için de heveslenmiş gibi görünüyor.

Gelecek nesil Renault Megane RS’ler elektriklenecek

Renault, Megane RS'yi daha yeni tanıtmasına rağmen bir sonraki modeli düşünmeye başladı. Yeni model muhtemelen elektrik desteğine sahip olacak.

McLaren’in yeni motor tedarikçisi Renault olacak

McLaren, Honda ile ortaklığını motor sorunları nedeniyle sonlandırdı. Marka önümüzdeki 3 sene için Renault ile sözleşme imzaladı.