Etiketler Seat

Etiket: seat

Seat Ibiza Cupra’nın görselleri sızdırıldı

Seat tarafından yapılan daha önceki açıklamalara ve gelen haberlerin aksine Seat, yeni Ibiza'nın yüksek performanslı bir versiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Seat’tan ayrılan Cupra’nın ilk bağımsız modelleri Cenevre’ye geliyor

Seat'ın performans alt markası Cupra'nın ilk modelleri ise Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda halka sunulacak.

En özel Seat: Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R, markanın hatchback modelinin en güçlü ve en özel versiyonu olarak dikkat çekiyor. İspanyol marka özel modelinin ayrıntılarını paylaştı.

Seat, en güvenli otomobili olarak tanımladığı konsept modelini tanıtıyor

Seat, 14-16 Kasım tarihleri arasında İspanya'nın Barselona kentindeki Smart City Expo Dünya Kongresi’nde Leon’u baz alan yeni bir konsept otomobil sunacak.

Seat, coupe formlu bir SUV modelin planlarını yapıyor

Seat’ın Ar-Ge patronu Matthias Rabe, markanın 2020 yılına kadar coupe formlu bir SUV modelin üretimine başlamak istediğini duyurdu.

Cupra, Seat’ın performans otomobilleri üreten alt markası olabilir

Cupra, Seat markası altında performanslı modeller üretebilir. Bu durumun Cenevre Fuarı'nda netlik kazanması bekleniyor.

Seat Leon Cupra R, 310 beygir güçle geldi

Seat şimdiye kadar ürettiği en güçlü yol otomobilini tanıttı. Uzun zamandır konuşulan Leon Cupra R sonunda yüzünü gösterdi.

SEAT, 2020 yılına kadar 6 yeni model planlıyor

Seat, model yelpazesini yeni modellerle genişletmeye hazırlanıyor. İspanyol markanın Ar-Ge şefi 2020 yılına kadar 6 yeni modelin geleceğini açıkladı.

SEAT Türkiye’den Satış Rekoru

SEAT S.A. tarihinin en yüksek adetli filo satışını Türkiye’de gerçekleştirdi. Doğuş Otomotiv - SEAT, Abdi İbrahim ile yaptığı anlaşmayla 1.750 adet Leon modelinin satışına imza...

SEAT Atık Sudan Biyogaz Üretiyor!

SEAT dünyanın önde gelen geri dönüşüm şirketlerinden biri olan Aqualia ile işbirliği sonunda, atık sudan doğal biyogaz üretmeye başladı. Üretilen biyogaz, İspanya’da CNG’li modellerde...