Etiketler Skoda

Etiket: skoda

Şimdilik alabileceğiniz en güçlü Karoq: Skoda Karoq Sportline

Karoq Sportline, 190 beygirlik motoruyla bir vRS değil belki ama şimdilik ona en yakın versiyon.

Yeni Skoda Fabia Cenevre’de tanıtılacak

Volkswagen Grup, süper minilerini birer birer yenilerken sıra Skoda Fabia'ya geldi, Çek üretici yeni modelini Cenevre'de tanıtacak.

Volkswagen’in ateşli hatchback modelleri elektrikleniyor

Elektrikli araç teknolojisinin gelişmesinin ve yaygınlaşmasının uzun yıllar alacağının farkında olan Volkswagen, hibrit modellere de yönelmek istiyor.

Skoda, coupe formlu SUV kervanına katılıyor

Skoda, coupe formlu Kodiaq modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk olarak Çin'e gelecek olan modelin diğer pazarlardaki durumu ise netlik kazanmadı.

Maceracı Skoda Karoq Scout’ı yollarda görebiliriz

Skoda markasının mini SUV'u Karoq, Scout versiyonu ile geliyor. Aracın Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor.

Volkswagen, Skoda’nın bu kadar rekabetçi olmasını istemiyor

Volkswagen, Skoda'nın Alman teknolojisi ile ucuz işçiliği birleştirerek haksız rekabete girdiğini düşünüyor. Alman marka bu durumun önüne geçmeyi planlıyor.

Skoda Karoq vRS elektriklenebilir

Skoda, SUV modeli Karoq’un performans odaklı bir versiyonu ortaya çıkarmaya hazırlanırken hızlı SUV’nin elektrikli güç ünitesinden yararlanması bekleniyor.

Skoda Octavia 1.5 TSI motoru kullanmaya başlıyor

Skoda Octavia yeni 1.5 TSI motora kavuşuyor. 150 beygir gücündeki turbo benzinli ünite silindir kapatma teknolojisine sahip.

Skoda, gelişmekte olan pazarlar için düşük bütçeli bir model üretecek

Skoda, gelişmekte olan pazarlar için düşük bütçeli bir otomobil üretmek istiyor. Söylentilere göre yeni model 2020'de yollarda olacak.

Skoda’nın ilk elektrikli otomobil konsepti: Vision E

Vision E konsept, 5 kapılı bir SUV-coupe olmakla birlikte Skoda'nın tamamen elektrikli ilk aracı olma unvanını taşıyor.  Gün geçmiyor ki yeni bir güne yeni bir...