Etiketler Suv

Etiket: suv

Yeni nesil Mercedes-Benz G-Serisi’nin fotoğrafları internete düştü

Uzun zamandır beklenen yeni Mercedes-Benz G-Serisi'nin tanıtımı yaklaşırken aracın görüntüleri elimize geçti.

Bentley Bentayga’ya benzinli V8 motor ve hibrit versiyon geliyor

İlk SUV modeli ile başarılı sarış rakamları elde eden İngiliz üretici Bentayga'ya yeni motor seçenekleri katmak istiyor.

Rolls-Royce’nin ilk SUV modelinin testleri devam ediyor

Giderek artan SUV akımına Rolls-Royce da katılıyor. İngiliz marka, yeni SUV modelinin testlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Lamborghini Urus gün yüzüne çıktı

Lamborghini, uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus’u ortaya çıkardı. Yüksek performanslı modeli SUV pazarına farklı bir hava kazandırmayı planlıyor.

Lamborghini Urus’un iç mekanından ilk görüntüler

Lamborghini'nin uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus'un tanıtımına günler kaldı. 4 Aralık'ta tanıtılacak olan aracın iç mekanı da ortaya çıktı.

Lamborghini Urus kum tepelerinin üzerinde oynuyor

Lamborghini, Urus'un tanıtımı yaklaşırken aracın özelliklerini ortaya koymaya başladı. Yeni model sahip olduğu kum modu ile eğlenceli sürüşler vaat ediyor.

Alfa Romeo Stelvio, Türkiye’de satışa sunuldu

Alfa Romeo tarihindeki ilk SUV modeli Stelvio, ülkemizde satışa sunuldu. İtalyan marka SUV modeline 430.000 TL'lik fiyat biçmiş.

Opel’den gizemli bir teaser paylaşımı

Opel, esrarengiz bir teaser görüntüsünü twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan modelin elektrikli bir SUV olduğu düşünülüyor.

Yeni nesil Hyundai Santa Fe Nürburgring’e çıktı

Hyundai Santa Fe ömrünün sonuna yaklaşırken Koreli üretici aracın yeni neslinin testlerine Nürburgring pistinde devam ediyor.

Lotus’un SUV modeli böyle mi görünecek?

Lotus CEO’sunun SUV planlarının olduğunu açıklamasının ardından Lotus’un coupe formlu crossover modelinin patent görselleri internete sızdı.