Etiketler Suv

Etiket: suv

Lamborghini Urus kum tepelerinin üzerinde oynuyor

Lamborghini, Urus'un tanıtımı yaklaşırken aracın özelliklerini ortaya koymaya başladı. Yeni model sahip olduğu kum modu ile eğlenceli sürüşler vaat ediyor.

Alfa Romeo Stelvio, Türkiye’de satışa sunuldu

Alfa Romeo tarihindeki ilk SUV modeli Stelvio, ülkemizde satışa sunuldu. İtalyan marka SUV modeline 430.000 TL'lik fiyat biçmiş.

Opel’den gizemli bir teaser paylaşımı

Opel, esrarengiz bir teaser görüntüsünü twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Paylaşılan modelin elektrikli bir SUV olduğu düşünülüyor.

Yeni nesil Hyundai Santa Fe Nürburgring’e çıktı

Hyundai Santa Fe ömrünün sonuna yaklaşırken Koreli üretici aracın yeni neslinin testlerine Nürburgring pistinde devam ediyor.

Lotus’un SUV modeli böyle mi görünecek?

Lotus CEO’sunun SUV planlarının olduğunu açıklamasının ardından Lotus’un coupe formlu crossover modelinin patent görselleri internete sızdı.

Nissan’ın elektrikli SUV konseptinin ayrıntıları ortaya çıkıyor

Nissan'ın Tokyo Otomobil Fuarı'nda tanıtmaya hazırlandığı elektrikli SUV konseptinin yeni bir görüntüsü internete sızdırıldı.

Lotus’un yeni nesil modelleri arasında bir de SUV bulunacak

Lotus, Geely tarafından satın alınmasıyla beraber yeni modeller ve bir de SUV ile birlikte gelebilir.

Satın alabileceğiniz en hızlı Evoque

Yeni 290 beygirlik motorla Evoque'dan bir hot hatch performansı mı? Kulağa hoş geliyor.  Range Rover Evoque'a merakınız var ancak komşunuzun Golf R'ının çok gerisinde kalmaktan...

Audi Q4 ve Q8’in üretim tarihleri

Audi, Q ailesini büyütüyor. Üstelik Q4 çok özel bir crossover olabilir.  Audi’nin, crossover segmentinde ki ürün gamı önümüzde ki bir kaç sene içinde daha da...

Jeep Grand Cherokee Trackhawk dünyanın en hızlı SUV’u olacak

Jeep Grand Cherokee Trackhawk, beklediğimiz 4 tekerden çekişli "Hellcat" olacak. Jeep Grand Cherokee Trackhawk, dünyanın en hızlı SUV’u olacak. Şaşırdık mı? Hayır. Çünkü o da...