Etiketler Toyota

Etiket: Toyota

Toyota GT86 TRD Special Edition ile tanışın

Standart GT86 ile aynı güce sahip olan özel versiyon sahip olduğu Brembo frenler ve SACHS amortisörler ile çok daha iyi bir sürüş vaat ediyor.

Toyota, 2020 yılına kadar 10 yeni elektrikli model planlıyor

Toyota, 2020 yılına kadar 10 yeni elektrikli model tanıtacağını duyurdu. Toyota Corolla PHEV ve elektrikli C-HR de bu modeller arasında olacak.

Yeni Toyota Auris’in iç mekanı ortaya çıktı

Auris'in yeni görselleri New York Otomobil Fuarı öncesinde internet üzerinden paylaşıldı. Yeni modelin iç mekanı hakkında da fikir sahibi olduk.

2019 BMW Z4, bu yaz sahne alabilir

Güvenilir bir kaynaktan alınan bilgiye göre Z4 için bağımsız bir etkinlik planlayan BMW, aracın genel lansmanını Paris'te gerçekleştirecek.

Toyota, Supra Racing konseptiyle yeni modeline ışık tutuyor

Uzun zamandır beklenen yeni nesil Supra'yı tanıtmaya hazırlanan Toyota, Gazoo Racing Supra Racing Concept’i ile yeni modele ışık tutuyor.

Yeni Toyota Auris çok daha dinamik olacak

Yeni Auris'in ilk teaser görüntüsünü paylaşan Toyota modelin üçüncü neslinin lansmanını İsviçre'de yapmayı planlıyor.

Yeni nesil Toyota Supra’nın Cenevre’ye geleceği açıklandı

Uzun süren bekleyiş artık sona eriyor. Toyota, ikonik modeli Supra'nın yeni neslini Cenevre Otomobil Fuarı'na getireceğini açıkladı.

En ünlü Toyota Supra satışa çıkıyor

‘Smokey’ Nagata’nın 934 beygir gücündeki Toyota Supra’sı kendine yeni bir yuva arıyor. Bu özel araç 12 Ocak'ta düzenlenecek bir etkinlikle satışa konacak.

Toyota, yeni modellerinde dizel motor kullanmayabilir

Toyota, Avrupa pazarındaki dizel modellerine son vermeyi düşünüyor. Toyota Avrupa patronu yeni modellerde dizel motorlara yer verilmeyebileceğini açıkladı.

Toyota, Fine-Comfort Ride konseptini tanıttı

Toyota, Tokyo Otomobil Fuarı öncesinde yeni konseptlerini tanıtmaya devam ediyor. Fine-Comfort Ride isimli konseptin iç mekanı oldukça ilgi çekici.