Etiketler Toyota

Etiket: Toyota

Yeni nesil Toyota Supra’nın Cenevre’ye geleceği açıklandı

Uzun süren bekleyiş artık sona eriyor. Toyota, ikonik modeli Supra'nın yeni neslini Cenevre Otomobil Fuarı'na getireceğini açıkladı.

En ünlü Toyota Supra satışa çıkıyor

‘Smokey’ Nagata’nın 934 beygir gücündeki Toyota Supra’sı kendine yeni bir yuva arıyor. Bu özel araç 12 Ocak'ta düzenlenecek bir etkinlikle satışa konacak.

Toyota, yeni modellerinde dizel motor kullanmayabilir

Toyota, Avrupa pazarındaki dizel modellerine son vermeyi düşünüyor. Toyota Avrupa patronu yeni modellerde dizel motorlara yer verilmeyebileceğini açıkladı.

Toyota, Fine-Comfort Ride konseptini tanıttı

Toyota, Tokyo Otomobil Fuarı öncesinde yeni konseptlerini tanıtmaya devam ediyor. Fine-Comfort Ride isimli konseptin iç mekanı oldukça ilgi çekici.

Toyota, konsept araç serisini Tokyo’da tanıtacak

Toyota, Concept-i aracının yanına iki araç daha getirdi ve Concept-i serisini oluşturdu.

Otomotiv endüstrisi metal mukavemet raporu sahteciliği ile çalkalanıyor

Kobe Steel şirketinin metal mukavemeti raporlarında sahtecilik yaptığı ortaya çıktı. Şirket, Toyota, Honda ve Subaru gibi markalara ürün sağlıyordu.

Toyota, hibrit GR HV konseptini Tokyo’dan önce tanıttı

Toyota, Tokyo Fuarı öncesi yeni hibrit spor otomobilini gün yüzüne çıkardı. Konsept araç Supra ve Sports 800 modellerinden esinlenilerek tasarlanmış.

Yeni BMW Z4 ve Toyota Supra çift yumurta ikizleri olacak

BMW, yeni Z4 modelinin birlikte geliştirildiği Toyota Supra'dan çok daha farklı tasarıma ve sürüş karakterine sahip olacağını açıkladı.

Toyota, ABD’ye yatırım yapmaya devam ediyor

Toyota, hibrit güç ünitelerinin bir kısmını ABD'de üretmeye başlıyor. Japon marka ABD'ye 373.8 milyon dolarlık yeni bir yatırım yaptı.

Trump, Amerika’da 5 yeni otomobil fabrikasının açılacağını açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, ABD dışından bir otomobil üreticisinin yakında ABD’de beş yeni fabrika inşa edeceğini açıkladı.