Etiketler Urus

Etiket: Urus

Lamborghini, Urus Performante’yi üretmeli mi?

Lamborghini Urus, tanıtıldığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Bazı tasarımcılar ise Urus'u bambaşka bir boyuta taşımış.

Lamborghini Urus gün yüzüne çıktı

Lamborghini, uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus’u ortaya çıkardı. Yüksek performanslı modeli SUV pazarına farklı bir hava kazandırmayı planlıyor.

Lamborghini Urus’un iç mekanından ilk görüntüler

Lamborghini'nin uzun zamandır beklenen SUV modeli Urus'un tanıtımına günler kaldı. 4 Aralık'ta tanıtılacak olan aracın iç mekanı da ortaya çıktı.

Lamborghini Urus kum tepelerinin üzerinde oynuyor

Lamborghini, Urus'un tanıtımı yaklaşırken aracın özelliklerini ortaya koymaya başladı. Yeni model sahip olduğu kum modu ile eğlenceli sürüşler vaat ediyor.

Lamborghini Urus’un üretim aşamasına tanıklık edin

Lamborghini markasının resmi YouTube kanalının bir paylaşımında fabrikalarının genişletilmesi ve kullanılan üretim tekniklerinden bahsediliyor. Arkada ise çok beklenen Urus modelinin üretimi yapılıyor.

Lamborghini Urus son hazırlıklarını yapıyor

Lamborghini, SUV modeli Urus’un 4 Aralık tarihinde yapılacak lansmanı öncesinde aracın testlerine Nürburgring’de devam ediyor.

Lamborghini’nin üretim tesisleri Urus için özel hazırlandı

Lamborghini, Urus için üretim tesislerini elden geçirdi. Tesisin üretim kapasitesi iki katına çıkarılırken kullanılan teknolojiler de geliştirilmiş.

Lamborghini 4 kapılı modelini 2021’de ortaya çıkarabilir

Lamborghini'nin 4 kapılı bir sedan modeli üzerinde çalışmalara ilerleyen yıllarda başlaması bekleniyor. Bu model için en önemli nokta ise Urus olacak.

Lamborghini otonom sürüş sunan son marka olacak

Lamborghini, yeni teknolojileri araçlarında kullanmaya pek yanaşmıyor. Bu durum otonom sürüş konusunda da değişmeyecekmiş gibi görünüyor.

Lamborghini Urus üretim bandına çıkıyor

Lamborghini’nin SUV segmentinde ki temsilcisi Urus Nisan ayında üretim bandına çıkacak. LM002’den bu yana ilk SUV modelini üretecek olan Lamborghini, Urus’un örtüsünü yaklaşık bir yıl...