Etiketler Volkswagen

Etiket: volkswagen

Volkswagen Polo GTI R5 tanıtıldı

Volkswagen, yeni Polo GTI R5 modelini ortaya çıkardı. İspanya’da tanıtılan araç R5 sınıfında Ford Fiesta R5 ve Skoda Fabia R5 gibi modellere rakip olacak.

Yeni nesil Volkswagen Jetta ortaya çıkmaya başladı

Volkswageni Jetta modelini yenilemeye hazırlanıyor. İlk olarak Detroit Fuarı'nda görücüye çıkacak olan araç evrimsel tasarım çizgilerine sahip.

Yeni Volkswagen Polo R, Golf R motoruyla gelebilir

Volkswagen, R logolu araçlarının sayısını arttırmayı planlıyor. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren marka çok özel bir Polo R'nin hazırlıklarını yapıyor.

Volkswagen’in ateşli hatchback modelleri elektrikleniyor

Elektrikli araç teknolojisinin gelişmesinin ve yaygınlaşmasının uzun yıllar alacağının farkında olan Volkswagen, hibrit modellere de yönelmek istiyor.

Volkswagen’in küçük SUV’u 2018’de geliyor

Volkswagen, SUV gamına yeni bir model daha eklemenin planlarını yapıyor. Polo ile aynı platformu kullanacak olan aracın 2018'de yollara çıkması bekleniyor.

Yeni Volkswagen Jetta Detroit Otomobil Fuarı’na geliyor

Volkswagen, yeni nesil Jetta modelini Ocak ayında düzenlenecek olan Kuzey Amerika Otomobil Fuarı'nda tanıtacak.

Volkswagen Grubu, markalar arasındaki gerginliği gidermenin yollarını arıyor

Volkswagen Grubu, markalar arasındaki gerginliği gidermeye çalışıyor. Alman şirket markaları daha net çizgilerle ayırmanın planlarını yapıyor.

Volkswagen I.D. Buzz Cargo 2022 yılında boy gösterecek

Volkswagen, I.D. Buzz konseptinin üretileceğini açıklamasının ardından Cargo versiyonunun da geleceğini duyurdu. Elektrikli ticari 2022'de boy gösterecek.

Volkswagen Scirocco’ya şimdilik elveda diyoruz

Volkswagen, Scirocco modelinin üretimini sessizce durdurdu. Fakat modelin elektrikli bir araç olarak küllerinden doğması ihtimali de konuşuluyor.

Volkswagen’in Polo temelli sedanının eskizi sızdırıldı

Volkswagen'in Güney Amerika pazarında satışa sunacağı küçük sedan modeli Virtus'un görseli ortaya çıktı. Yeni model 2018 yılında satışa çıkıyor.