Etiketler Volvo

Etiket: volvo

Volvo, 360c konsepti ile havayolu şirketlerine rakip olmak istiyor

Volvo'ya göre, havalimanı güvenliğinden geçmek ve sıkışık bir uçağa binmek için birkaç saat beklemek, geleceğin otonom aracının üstesinden geleceği bir şey.

Amerika’da üretilecek olan 2019 Volvo S60 tanıtıldı

Volvo, yapılan teaser kampanyalarının ve çekilen casus fotoğrafların ardından üçüncü nesil S60 modelini markanın ABD'deki ilk tesislerinde tanıttı.

Yeni Volvo S60, 20 Haziran’da tanıtılıyor

Volvo, yeni S60 modelinin teaser videosunu yayınladı. Yeni modelin Polestar destekli bir versiyonu da olacak.

Volvo, Mercedes-Benz motorlarını kullanabilir

Geely’nin yönetim kurulu başkanının Daimler’nin %9.69’luk hissesini satın alması üzerine Volvo ve Mercedes-Benz hakkında ortaklık iddiaları gündeme geldi.

Volvo XC60 ve Alfa Romeo Stelvio kozlarını paylaşıyor

Top Gear'ın yeni bölümünde Alpine A110'un yanı sıra Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC60 ve Range Rover Velar'ın yer aldığı SUV karşılaştırmasını izleyeceğiz.

2018 Dünyada Yılın Otomobili Ödülü Volvo XC60’ın oldu

2018 yılının en iyi modelleri de belli oldu. Yeni Volvo XC60, Dünyada Yılın Otomobili Ödülü'ne layık görüldü.

Yeni Volvo S60 kamuflajsız yakalandı

Yeni Volvo S60'ın kamuflajsız görüntüsü bir twitter kullanıcıs tarafından paylaşıldı. Yeni modelin arka bölümü S90 ile benzerlik gösteriyor.

Yeni Volvo V60 Cenevre’ye geliyor

Geçtiğimiz günlerde teaser videosu yayınlanan Volvo V60'ın internet üzerinden tanıtımı yapıldı. Yeni modelin lansmanı ise Cenevre'de yapılacak.

Yeni Volvo V60 yüzünü göstermeye başladı

Volvo, yeni V60 modelinin 21 Şubat'ta tanıtılacağını yayınlanan bir ön tanıtım videosu ile duyurdu. Yeni model XC60 ile büyük benzerlikler taşıyor.

Yeni Volvo V40 iki farklı elektrikli versiyonla gelecek

Volvo, hatchback modeli V40'ı yenilemeye hazırlanıyor. Yeni nesil ile yeni bir platforma geçiş yapacak olan araç elektrikli versiyonlara da kavuşacak.