Etiketler Volvo

Etiket: volvo

Yeni Volvo S60 kamuflajsız yakalandı

Yeni Volvo S60'ın kamuflajsız görüntüsü bir twitter kullanıcıs tarafından paylaşıldı. Yeni modelin arka bölümü S90 ile benzerlik gösteriyor.

Yeni Volvo V60 Cenevre’ye geliyor

Geçtiğimiz günlerde teaser videosu yayınlanan Volvo V60'ın internet üzerinden tanıtımı yapıldı. Yeni modelin lansmanı ise Cenevre'de yapılacak.

Yeni Volvo V60 yüzünü göstermeye başladı

Volvo, yeni V60 modelinin 21 Şubat'ta tanıtılacağını yayınlanan bir ön tanıtım videosu ile duyurdu. Yeni model XC60 ile büyük benzerlikler taşıyor.

Yeni Volvo V40 iki farklı elektrikli versiyonla gelecek

Volvo, hatchback modeli V40'ı yenilemeye hazırlanıyor. Yeni nesil ile yeni bir platforma geçiş yapacak olan araç elektrikli versiyonlara da kavuşacak.

Uber’in 2.nesil yarı otonom araçları yollara çıkmaya hazırlanıyor

Uber’in ikinci jenerasyon otonom sürüş teknolojili araçlarını yakında yollarda görebiliriz. Marka mühendisi, tam otonom sistemine bir adım daha yaklaştıklarını belirtti.

Polestar 1 abonelik sistemi ile satılacak

Merakla beklenen Polestar markasının ilk aracı olan 1 başlangıç olarak abonelik sistemi ile satışa sunulacak.

Volvo’dan ayrılan Polestar ilk modelini tanıttı: Polestar 1

Volvo'dan ayrılan Polestar ilk modelini tanıttı.. Markanın ilk modeli Polestar 1, 600 beygirlik hibrit bir güç ünitesine sahip.

Polestar ilk modelinin teaser görüntülerini paylaştı

Volvo'dan ayrılan Polestar, ilk modelinin teaser görüntülerini yayınladı. 17 Ekim'de tanıtılacak olan modelin teaser görüntüleri pek bir ipucu vermiyor.

Trump, Amerika’da 5 yeni otomobil fabrikasının açılacağını açıkladı

ABD Başkanı Donald Trump, ABD dışından bir otomobil üreticisinin yakında ABD’de beş yeni fabrika inşa edeceğini açıkladı.

2018 Volvo XC40’ın görüntüleri sızdırıldı

Volvo, yeni SUV modeli XC40’ın 21 Eylül’de yapılacak olan tanıtımı öncesinde araç ile ilgili ipuçları veren teaser yayınlamıştı ancak Volvo Macaristan aynı tanıtım videosunun...