BMW, SUV model gamını yakın zamanda yenilemişti. Alman marka şimdi de X2, X3 ve X4 modelleri için yeni M Performance paketleri sunuyor.

Yeni SUV modellere daha sportif ve elegant bir görünüm kazandırmak isteyen marka, parlak siyah ızgara ve karbon fiber yan aynalar gibi birçok detayı M Performance paketinde yer vermiş. Müşteriler, araçlarında M Performance logolarına yer verebilirken ayrıca BMW M ve BMW M Performance logoları içeren LED kapı aydınlatmalarını da tercih edebilecekler.

Araçlarını kişiselleştirmek isteyen müşterilen favori ekipmanlarından olan jantlar için de BMW, geniş bir skalaya yer vermiş. X2 modeli 20 inçlik mat siyah alaşım jantlarla sunulurken X3 ve X4 modelleri ise 19 ve 21 inç boyutlarda farklı jantlar tercih edilebilecek. 21 inçlik jantlar iki farklı rengi içinde barındırıyor, ayrıca BMW tarafından yapılan açıklamaya göre bu jantlar benzer şekilde oluşturulan jantlara göre yaklaşık 2kg daha hafif.

İç mekanda ise koltuk renklerine kontrast oluşturan dikişlerin yanı sıra deri detaylar ve M Performance logosuna sahip kadife paspaslar yapılan değişiklikler arasında. Alcantara ve deri kaplı sportif direksiyon, 12 yönünü gösteren kırmızı detay ile süslenmiş. Son olarak X3 ve X4 modelleri, kırmızı artı ve eksi işaretlere sahip karbon fiber vites kulakçıkları ile tercih edilebilecek.