Buick Regal GS’in fotoğrafları internete düştü.

Autowp tarafından yayınlanan görsellerde Regal GS metal aksanlarla donatılmış; revize edilmiş ızgarayla ve daha büyük hava girişleriyle ön yüzü oldukça agresifleşmiş.

Otomobil ayrıca daha sportif yan eteklere ve üzerinde Continental lastikler bulunan 18 inç alaşım jantlara kavuşmuş. Sürücüler ayrıca ayarlanabilen amortisörlere ve kırmızı kaliperli daha güçlü bir fren sistemine sahip olacaklar.

İç mekanda çok büyük değişiklikler yok ama Regal GS’de düz tabanlı direksiyon ve alaşım pedallar gibi sportif dokunuşlar mevcut. Göze çarpan diğer detaylar ise kırmızı dikişler ve orta konsoldaki piyano siyah kaplama.

Buick bu otomobil hakkında fazla bilgi paylaşmıyor fakat tahminen 310 beygir güç ürecek “donanımlı” bir V6’ya sahip olacağını açıkladı. California Hava Kaynakları Kurulu tarafından elde edilen veriler 3.6 litrelik V6’nın 9 ileri otomatik şanzımana ve dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olacağını doğruladı.

Regal GS’in ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi yok fakat yakın tarihte tanıtılması muhtemel. Ayrıca Opel Insignia da böyle bir görünüm kazanır mı merak konusu.