Alfa Romeo’nun Giulia’dan sonra ikinci önemli model atağını temsil eden Stelvio, ülkemizde satışa sunulmadan önce İstanbul Auto Show 2017’de boy gösterecek.

Alfa Romeo standının Giulia ile birlikte yıldızı olarak ön plana çıkacak olan Stelvio, markaya has tasarımı sportif ve dinamik görünümü ile premium SUV pazarına tamamen yeni bir soluk getiriyor.

Alfa Romeo’nun ilk SUV modeli olan Stelvio, 21 -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan İstanbul Autoshow’da boy göstermeye hazırlanıyor. Aralık ayında Alfa Romeo Ailesi’ne katılan Giulia ile birlikte markanın fuar standında yer alacak olan Stelvio, Türkiye’de ilk kez otomobilseverlerin karşısına çıkacak. İstanbul Autoshow’un en çok dikkat çekecek modeli olmaya hazırlanan Stelvio, tüm Alfa Romeo modelleri gibi, heyecan uyandıran sürüş deneyimi, yüksek performansı ve dinamik tasarımıyla rakiplerinden ayrışıyor. Alfa Romeo Stelvio’nun, Türkiye’de yılın son çeyreğinde satışa sunulması planlanıyor.

İstanbul Autoshow’a katılan markaların detaylı model listesine Topgear Nisan sayısından ulaşabilirsiniz.