Korkmaya hazır olun:  yeni SRT Demon, 707 beygirlik Hellcat’den bile daha vahşi olacak…

Sizce Dodge Hellcat  ailesi yeterince çılgın mı? Hayır mı?  Bir aks’a aktarılan 707 bg’lik güç yeterli değil mi? Bence daha fazlasını istiyorsanız bazı sorunlarınız olmalı.

Eğer hala korkmuyorsanız ve istiyorsanız, Dodge sizin için bir yerlerden daha fazla güç buldu.  Yeni Dodge Challenger SRT Demon Nisan ayında ki New York motor show da gözler önüne çıkacak.

Eğer ismi size yeterince ipucu vermiyorsa şöyle söyleyelim, bu araçtan korkmalısınız.  Ayrıca araç hakkında yayınlanan, biraz da ilginç olan, video bize aracın ne kadar “azgın” olacağını gösterir nitelikte. Ancak bu ilk video görsellik ve efektler açısından başarılı olsa da araç hakkında pek bir ipucu vermiyor.

Drag çizgilerini kendine ev edineceği belli olan bu “azgın” hakkında her hafta bir video yayınlanacak. Böylelikle umuyoruz ki  araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiz.  Araç hakkında elimizde pek fazla bilgi olmadığına göre şu anda gerçekler yerine tahminleri konuşturalım. 707 beygirden fazla olacağı aşikar ancak ne kadar fazla? 750? 800? 1000?… Şu an için bu tahminlerimizin bir kazananı yok ancak hayallerimizin sınırlarını zorlayacak bir araç olacağı kesin.