Paris’te gerçekleştirilen otomobil fuarında Renault, yeni Megane Sedan modelini ve elektrikli konsept otomobili Trezor modelini tanıttı. 

Renault’un C-Segmentinde yer alan sedan otomobili Megane resmi olarak gün yüzüne çıktı. 2015 sonunda Yeni Megane HB ve 2016 Mart ayında Yeni Megane Sport Tourer’ın lansmanında sonra tanıtılan Yeni Megane Sedan, Megane ailesinin en yeni ve son üyesi.

Yenilenen otomobil tasarımını Megane Sedan modelinde de devam ettiren Renault, Talisman ve Megane HB’de kullandığı C formundaki farklı sedan modelinde de kullanıyor. Led Pure Vision olarak adlandırılan bu yeni far teknolojisi normal halojen lambalardan yüzde 20 daha fazla alanı aydınlatabiliyor.

Yeni Megane Sedan, 7’’ TFT renkli dijital ekranı, 8,7’’multimedya tablet ekranı, R-LINK 2, MULTI-SENSE, Head-up Display, Eller Serbest Park Sistemi ve diğer konfor ve sürüşe yardımcı birçok teknolojik özellikler ile geliyor.

RENAULT MEGANE IV SEDAN (LFF) - PHASE 1

Renault’tan Konsept Elektrikli Otomobil

Renault, elektrikli bir GT olan TREZOR konsept otomobili ile geleceğin otomobilleri hakkında fikir edinmemizi sağlıyor. Elektrikli spor otomobiller arasında yeni bir döngü oluşturmayı hedefleyen Trezor, markanın gelecekte üreteceği modeller hakkında fikir sahibi olmanıza yardım edebilir. Çağın ötesinde bir tasarıma sahip olan tamamen elektrikli bu GT, mobilitenin gelecekteki hali ve otomobile ait heyecan dolu tutkuyu bünyesinde barındırıyor.

trezor-2