Nissan 370Z, piyasaya sürüleli 8 seneden fazla oldu. Japon üretici için model yeteri kadar eskimemiş olacak ki spor otomobil 2018 model yılı için küçük değişiklikler ile yola devam edecek.

Makyaj operasyonu ile daha önce Nismo versiyonunda sunulan içi karatılmış ön ve arka aydınlatma elemanları, siyah kapı tutacakları, siyah arka tampon kemeri ve 19 inçlik yeni alaşım jantlar coupe versiyona eklenecek. Aracın renk seçenekleri arasına ise resimlerdeki Kırmızı metalik renk eklenmiş.

328 beygir güç sunan 3.7 litrelik V6 motor görevine devam ederken araç gücünü 6 ileri manual veya 7 ileri otomatik şanzıman ile arka tekerleklere aktarmayı sürdürecek.  Araçta teknik anlamda meydana gelen tek değişiklik ise yüksek performanslı debriyaj olacak. Exedy tarafından geliştirilen sistemin sürücünün daha az çaba sarf ederek vites değiştirmesini sağlamasının yanı sıra  daha fazla hassasiyet ve konfor sunacağı belirtildi.İç mekanda ise 7 inçlik dokunmatik ekrana, uydu navigasyonuna, DVD oynatıcısına ve isteğe bağlı olarak sunulan geri görüş kamerasına sahip NissanConnect Premium bilgi-eğlence sistemi yeni modelde yer alacak değişiklikler arasında.

Nissan’ın yaptığı açıklamaya göre 370Z Roadster ve Nismo modelleri ise herhangi bir güncelleme almadan 2018 yılında yollarına devam edecekler.